Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » KÍváncsi vagy, hogyan töröld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KÍváncsi vagy, hogyan töröld az Elittárs regisztrációdat?

Figyelt kérdés

Pár hete regisztráltam én is erre a finoman szólva is inkorrekt,csaló oldalra.Több levelet is Írtam a megadott email cÍmre de persze semmi változás nem történt.

Aztán gondoltam egyet és megváltoztattam az oldalon lévő profilomat egy kicsit.Ahova csak tudtam beÍrtam,hogy "Ezek csalók,ne fizess elő a vip tagságra!"

Én az összes lehetséges helyre beÍrtam ezt,aztán még Írtam nekik egymás után kb 20 emailt,hogy szüntessék meg a regisztrációmat.Néhány percel később már törölték is a regisztrációmat.


Ezt a módszert hÍrdessétek mint az igét!!!



2013. febr. 9. 14:30
1 2
 11/12 ouideer válasza:
Természetesen lehet törölni magad és mindenre készséggel válaszol az Ügyfélszolgálatuk, csupán a szokásos rosszindulattól és tudatlanságtól lángos ez a topik. : )
2014. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem igaz hogy korrektek, mert nekem pont ma emeltek le a bankkartyamrol tobb mint 6.500,-ft-ot, 3 havi dijat pedig nem akartam tovabb elofizetni se!

Hazug es csalo tarsasag!

Az a baj hogy a szerzodesi feltetelekbe irjak bele aprobetuvel, hogy a szerzodes automatikusan folytatodik azaz a kartyadrol valo penzlevetel is automatikus addig amig meg nem szunteted! Csak hogy arrol gondoskodnak hogy ne tudd megszuntetni a tagsagodat, ha pedig nem fizeted ki vegrehajtasi csekket kuldenek!

Aljas rablo tarsasag!

2016. nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!