Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azoknak a lányoknak, akik azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a lányoknak, akik azt akarják, hogy mindenki rájuik figyeljen, hogy bírják a barátjuk?

Figyelt kérdés

Akik mindig feltünősködnek, mindig pofáznak, mindig intézkednek, hogy majd ők megcsinálják, elintézik, mindig szembe mennek másokkal, hogy rájuk figyeljen mindenki.

Mindig a társaság középpontja akarnak lenni.


Az ilyen lányoknak hogy bírják ezt elviselni a barátaik?


Onnan indulok ki, hogy a legtöbb srácot, akit ismerek, az féltegeti a barátnőjét, és nem tetszik nekik, ha a barátnőjük nagyon kivágott ruhákbnan mászkál az utcán, vagy valami feltűnő színű bikiniben strandol.



2013. ápr. 14. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

a társaság középpontja összefügg a feltűnő színű bikinivel, vagy csak én nem értem?! o.O

amúgy meg nyilván, ahol a kapcsolatban a nő a dominánsabb, ott a pasi a papucsabb. ha nekik így jó, hátistenem. vannak ilyen férfiak is, jó nagy számban, a világon. úgy bírják, hogy jámbor a természetük és sok esetben megalvad a tej a szájukban. a csajnak meg pont ez kell, mert lehet felette basáskodni. hát így bírják. tudod, van a mondás: zsák a foltját.


23/l

2013. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezzel a kivágott ruha meg miniszoknya rinyával az én pasimis próbálkozott, kiröhögtem. Nehogy már bárkinek belepofázzon a párja az öltözködésébe. Erre ZÉRÓ tolerancia a válasz, mert majd jön az hogy ököllel veri meg bezárja a lakásba. Megdolgoztam a pénzemért amin szép és igényes ruhákat veszek magamnak. szeretném hordani is őket. Mert azért vannak. Ha ebbe valaki beleszól akkor LAPÁT.
2013. máj. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!