Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon az igényeik a mai lányoknak?

Figyelt kérdés

Minden lány manapság, úgy látom, szinte egy tökéletest keres, társkeresőn is, mindenhol, ha nem illesz bele egy kialakított képbe, amit a lányok kialakítottak maguknak, akkor nincs esélyed.

Szerintem rengeteg GYK-n és egyéb helyeken, síró szerencsétlen fiúk vannak, akik nem kellenek a kutyáknak se vagy éppen bunkók, vagy buták vagy igénytelenek stb, sőt szerintem alapból több a csinosabb nő mint a helyes pasi.


Szerintetek kompromisszumot kell majd egyes nőknek kötni, ha párt akar találni magának?


2013. márc. 13. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mindenkinek kompromisszumokat kell kötnie
2013. márc. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem amit írtál, úgy baromság, ahogy van. Miért kéne kompromisszumot kötni bárkinek is? Mindenkinek szíve joga, hogy milyen párt keres, amihez senkinek semmi köze.
2013. márc. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Tyler913 ***** válasza:
66%
Mindenkinel kompromissuzmot kell kotjie,hiszen nincs tokeletes ember. Egyebkent Mo-n az igenyek mindig messze meghaladjak a lehetosegeket. Ne foglalkozz az ilyenekkel, ha nem jon a herceg feher lovon (nem jon), egy ido utan lejjebb adnak az igenyekbol.
2013. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért gondolom a kompromisszumot, mert szerintem statisztikailag nem jön ki a dolog, mert egyszerűen nem létezik, annyi olyan típusú pasi, ami a mai nőknek kell
2013. márc. 13. 17:22
 5/13 anonim ***** válasza:
ez legyen az ő bajuk :D
2013. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Inkább azt mondanám, hogy nem adnak esélyt sem.

Nem tartom magam rossz pasinak, átlagosnak. Bunkó sem vagyok, lehet velem beszélgetni, de ha meg sem akarnak ismerni, akkor nem tudom bebizonyítani. Ezzel elég sok férfi így van.

2013. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van. Sajnos nekem is nagyok az igényeim és nem tudom leadni őket (bár hozzá teszem megfelelni nem lehetetlen csak kevesen tudnak) .. ezért aki nem tartozik bele azt nem is szeretném megismerni sem.
2013. márc. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy minden magyar szingli nő ugyanolyan típusú ffi-t keresne :) baromság. mindenki másmilyen, mások az igényei, más dolgoktól mászik a falra, stb.

Foglalkozz kevesebbet a statisztikával és légy önmagad :)

2013. márc. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

Bocs, hogy nem kezdek el járni olyan pasival, aki külsőre taszít. Nincsenek nagy elvárásaim, legyen meg minden foga (lehetőleg, ne feketék legyenek), normális arca legyen, ne kirívóan ronda, átlagos testalkat, stb. De ha valaki olyan közelít hozzám, aki nem tetszik, mert egyszerűen csak nem, akkor vele nem fogok összejönni.

Az már más, hogy én nem zavarom el a pasikat se bunkó módon, se sehogy, mert ha látok benne fantáziát- sőt, néha még akkor is, ha nem-, esélyt adok nekik. Hiszen lehet, a belső mégiscsak megfog. Próbáltam már, tudom, miről beszélek. Jártam már nálam alacsonyabb, fiatalabb, sokkal magasabb, kövérebb, gizdább, csúnya arcú, szemüveges, és még sorolhatnám, miféle pasikkal hozott össze a sors. Mindegyiknél úgy voltam, hogy bár lehet, hogy külsőre nem az esetem, de talán jól megleszünk együtt, ha megismerem és kellemesen érzem magam vele, akkor meg akár lehetne is belőle valami.

De nem jött be. Nem azt mondom, hogy a külső miatt- bár biztos, az is hozzájárult-, csak az, hogy ők ezt olyan fura módon akarták mind, egytől egyig kompenzálni, hogy képtelen voltam rájuk férfiként tekinteni. Semmi önbizalmuk nem volt, majdnem mind papucs volt, vagy ha nem is olyan erősen, de én voltam az, aki viselte a nadrágot, és ez nekem nem jött be. Emellett még némelyik unalmas is volt. Valamelyik meg teljesen műveletlen, helyesírás nulla, na, annál rosszabbat el sem tudnék képzelni. Nem tartottak sokáig ezek a "kapcsolataim", nem bírtam megmaradni.


De most őszintén, azt várják el a pasik, hogy jobb meggyőződésem ellenére, ha tudom, hogy úgyis szakítás lesz a vége, akkor is nekikezdjek a dolognak? Ettől jobb lesz nektek? Mert őszintén, én nem úgy vélem. Párszor már benne voltam, mint említettem, mert tényleg nem a külső a fontos, de ha nincs benne semmi, ami megfogjon, semmi különleges, amit kifejezetten szerethetek benne, akkor ugyan, mit várnak? Szerintem sokkal kegyesebb, ha azonnal azt mondom, hogy oké, ismerkedjünk, de csak barátok lehetünk, vagy finoman utalok rá, hogy most nem alkalmas, mintha mondjuk elhiszi 1-2 héten keresztül, hogy van remény, hogy minden jól alakul, miközben én belül szenvedek és szánom szerencsétlent, és azután, mert szerintem így a becsületes, megmondom neki, hogy oké, ennyi volt.



Tessék, lehet lepontozni, de ezek után olyannal nem fogok kezdeni, aki egyáltalán nem ragad meg az első percekben. Sokkal rosszabb látni a fájdalmat a szemében, amikor a reményét összetöröd, mint simán csak megmondani neki, hogy bocsi, van barátom (ami most kivételesen igaz is lenne, de ha mégsem lenne az, még mindig a kegyesebb hazugságok közé tartozna).


Bocs a kisregényért.

2013. márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezzel az a baj, hogy sokszori sikertelen próbálkozás után sajnos a statisztika igenis mérvadó lesz és rájön az ember, hogy nem hülyeség. Egyébként tényleg nagyok az igényeik, mert sok olyan lányt ismerek, aki igen válogatós. Nem azt mondom, hogy minden jött-menttel össze kell állni, de ha elmész mondjuk, találkozol és beszélsz egy normális emberrel, abból baj nem származhat. A legtöbb lánynak egy kockahasú Brad Pitt-féle félisten kell, más már szóba sem jöhet. Nekem nincs kockahasam, egyszerű, két lábbal a földön járó halandó vagyok, akinek sokak szerint jó a humora, van esze, nincs elveszve a világban és van egészséges önkritikája. Mindezzel együtt sem igen állnak szóba velem. És az a szomorú, hogy nem csak a "fullos" csajok ilyenek, hanem az átlagos, kevésbé dekoratívak is. Ergo nem azt nézik, hogy milyen vagy, amit mondjuk én nézek egy láyban,hanem, hogy milyen nem vagy és mint valami listáról, szépen pontoznak és ha nem éred el a minimumot, akkor sorry. Én is álmodozhatnék tökéletes alakú fehérnemű-modellekről, de nem teszem, mert az egy idea és egyáltalán nem fedi a valóságot. És lehet a lány akármilyen szép, ha nem lehet vele normálisan, kultúráltan beszélni vagy nincs benentek semmi közös. Ezek külsőségek, amelyek megtévesztőek. Csak ezt fel kell ismerni és fel kell nőni.
2013. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!