Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon az igényeik a mai lányoknak?

Figyelt kérdés

Minden lány manapság, úgy látom, szinte egy tökéletest keres, társkeresőn is, mindenhol, ha nem illesz bele egy kialakított képbe, amit a lányok kialakítottak maguknak, akkor nincs esélyed.

Szerintem rengeteg GYK-n és egyéb helyeken, síró szerencsétlen fiúk vannak, akik nem kellenek a kutyáknak se vagy éppen bunkók, vagy buták vagy igénytelenek stb, sőt szerintem alapból több a csinosabb nő mint a helyes pasi.


Szerintetek kompromisszumot kell majd egyes nőknek kötni, ha párt akar találni magának?


2013. márc. 13. 17:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem nagyok az igények, hanem inkább az a baj vele, hogy "átlagosak" tehát én, akivel eddig beszélgettem nővel, szinte mind hasonló jó tulajdonságokat mondtak. pl nem találtam olyan nőt aki azt mondta volna, hogy neki jó egy hazug, neki jó egy csúnya, neki jó egy igénytelen, neki jó egy határozatlan kis mulya kisfiúka stb stb, pedig sajnos ezekből a fiúkból, manapság özön van, Dunát lehetne rekeszteni olyan tulajdonságú fiúkkal, akik senkinek nem kell.
2013. márc. 13. 18:06
 12/13 anonim ***** válasza:
A lányok alapból mindig azt mondják, amit hallani akarsz. Jön a süket duma, hogy legyél jófej, udvarias, intelligens, legyen meg az összes fogad, legyél humoros meg a többi. Én alapból udvarias vagyok, így neveltek és volt rá példa, hogy egy lány kikérte, hogy én udvarias vagyok vele.Tehát ha bunkó tahó vagyok, akkor az a baj, ha meg udvarias, akkor az. Hogy is van ez akkor? Úgy, hogy ha külsőre bejössz neki, akkor ugyan mindegy, még a cipője elé is köphetsz. Ez tapasztalat, nem a levegőbe beszélek.
2013. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez nem így működik. Én is évekig vártam a szőke királyfit fehér lovon, nem jött ugyan, de én inkább voltam egyedül, mint valakivel, akit nem szeretek igazán. Aztán egyszer csak jött egy srác, nem szőke, nem királyfi, lova sincs, egy hétköznapi fiú. De valamiért beleestem, így ezt nem érzem kompromisszumnak, mivel szerelmes vagyok belé.
2013. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!