Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy mit tegyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mit tegyek. Fogalmam sincs hogy szeretem-e. Szerintetek megkéne próbálnom?

Figyelt kérdés

van egy fiú akit június elején ismertem meg és egész nyáron tök jóba voltunk csak nekem volt egy másik pasim akivel szakítottam július elején.. aztán kicsit közelebb kerültünk egymáshoz (nem volt semmi.. aztán július végén jött egy másik pasi akivel nem jártam meg semmi csak csók volt.. azt hittem hogy lesz belőle valami de aztán koppantam.. (mindegy ez egy másik történet) a lényeg hogy ez a fiú azt mondta ugy augusztus végén hogy szeret.. én pedig azt mondtam neki hogy én most nem szeretnék egy új kapcsolatot és hogy maradjunk barátok.. de azóta úgy érzem hogy szeretem, de mégse merek nyitni felé.. nem vagyok biztos az érzéseimben..:S

így még sose zavart össze egy pasi sem..:S

nektek mi a véleményetek?

17l

köszönöm a válaszokat


2009. szept. 23. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy esélyt adhatsz kettőtöknek! Lehet egy kicsit hirtelen jött mikor azt mondta, hogy szeret, és megijedtél, hogy ilyen komolyan érez irántad. De ha te is érzel valamit iránta, akkor egy próbát megér szerintem.
2009. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen, igazából nagyon meglepett amikor ezt közölte velem :S

hirtelen azt se tudtam, hogy mit mondjak vagy csináljak.. kicsit ez tényleg megijesztett..

2009. szept. 23. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!