Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a barátotok (pasitok)? Mennyire gondolhatta komolyan?

Figyelt kérdés

Mit tennétek, ha a barátotok, egy vita kapcsán azt mondaná, hogy ha most elmész, akkor többet nem kereslek.


1-2 hét alatt, eléggé eltávolodtunk egymástól, de előtte nagyon jó volt és harmonikus. Volt egy olyan beszólása, ami érzékenyebben érintett ezek után...felálltam és eljöttem, akkor mondta, ha most mész, jól gondoljam meg, akkor vége. Azóta nem kommunikáltunk egymással, ez a hét közepén volt. Ennyi elég egy szakításhoz?


Vagy ha lehiggadunk, akkor van még remény, hogy újra visszaálljanak a dolgok?


2013. ápr. 13. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd, a lehető leg gyerekesebb megoldást választottad a vita "megoldásához". En nem sok esélyt látok ra, hogy ujra össze jöjjetek....
2013. ápr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, sajnos. De ha hiányzom neki, csak keres, nem?
2013. ápr. 13. 09:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én nem histem ,hogy folytatnám a kapcsolatot. Ilyesmivel zsarol ,hogy nem keres? Ez gyerekes és buta. Vagyis nem érdekli mi van veled?

Neked kell dönt ,hogy akarod e ezt folytatni.

2013. ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hat nekem nem hiányozna valaki,aki mérgében csak ugy elszalad.... Ne haragudj.
2013. ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt már kérdezted itt igaz? Fenntartom, h ezek után neked kéne keresned őt már ha biztos vagy benne h ezt folytatni akarod. Nem az ő dolga keresni miután te hagytad ott a kávézóban
2013. ápr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mit tennétek, ha a barátotok, egy vita kapcsán azt mondaná, hogy ha most elmész, akkor többet nem kereslek."


Ha szeretem, akkor az első ilyen lépésénél maradnék, a következő ilyen lépésénél már lépnék.

2013. ápr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!