Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar? Lenne még egy utolsó esélyem?

Figyelt kérdés

Nagyvonalakban... A volt barátommal 3 évet voltunk együtt. 3 hónapja szakítottam vele,mert rengeteget veszekedtünk minden kis apróságon.Bár ő még egy darabig kérte h ne szakítsunk deaztán egyik napról a másikra becsajozott,és már 3 hónapja van barátnője. Ebbe a 3 hónapban nem találkoztunk,én ugy tudtam h boldog párkapcsolatban él,szerelmes mint az állat,meg minden. A mult héten bizonyos okok miatt 3 napban kisebb nagyobb időt kettesben töltöttünk,és az utolsó nap le is feküdtünk :S bennem már az első nap is elég sok mindent előhozott,bár akkor még nem történt semmi se. Ez fordítva is,igaz,mert jött is az üzi,h még mindig sokat jelentek,a csajjal meg jól megvannak,de csak el van vele és nem szereti. Felmerültek olyan kérdések h mi lenne ha ujra kezdenék,meg hasonló dolgok... De ő nem tudja mit kéne csinálnia,nem tudja h érdemes e kilépni a biztos kapcsolatából és ujra kezdeni velem(mi van ha megint csak veszekednénk,meg ilyen kérdések gyötrik),én szeretném ha ujra megpróbáűlnánk,mert szeretem :S de mi vel már korábban is feltettem a kérdést,és mindenki azt mondta h hagyjam békén,had legyen boldog meg nem érdemes ezért ugy döntötte,m h nem keresem. Tényleg nem keresem. Ő az aki minden este szeretne beszélni velem,hiányzok neki... de még mindig nem tudja mit kéne csinálnia. javasoltam h ne keressen pár napig engem meg a csajt se,és mérlegeljen h mik az előnyök meg a hátrányok... mondta h már megtette,és megkérdeztem h akkor miért beszélünk most. Mire egy nagy sóhajtás volt a válasz,meg az h nem szereti az ilyen helyzeteket. (volt már olyan h szakítottunk pár napra egy veszekedés után,ő be akart volna csajozni,mire felszedett vkit,én vissza hódítottam és egy bizonyos idő után kezdődött minden előlről... :( )Mondtam neki h én se,meg azt már elötte is közöltem vele,h sokat változtam tudom hol hibáztam és h mit kellett volna másképp csinálnom. ha most lenne rá lehetőségem nem ugy lenne mint régen. Azt is mondtam neki h jó lenne ha már 1ről a kettőre jutnál,és mondanál vmit,akármit... Szombaton elméletileg találkozunk,remélem akkor mond már vmit. Addig is ha keres beszéljek vele? Azzal elérném azt h az én irányomba tereljem a döntését? vagy már döntött volna és a csajjal marad? de akkor miértkeres... :s nem értem

ja,és hozzátenném mikor beszélünk,akkor én általában kerülöm a mi lenne ha témát,csak általános dolgokról beszélgetünk,és ő az aki felhozza mindig!


bocs ha hosszú lett


2009. szept. 23. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon határozatlan a gyerek. Jól tetted, hogy mondtad neki, ne keressen se téged, se a csajt egy ideig, de arra vigyázz, hogy te se kered és ha hív vagy ír ne is vedd figyelembe. Mond meg neki, ez nem megy, hogy két lányhoz jár...Hajrá!
2009. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azon azért gondolkodj el, hogy minden szakításotok után azonnal becsajozott.... Ha én szeretek valakit képtelen lennék más karjába bújni. Úgyhogy szerintem ezt is mérlegeld...
2009. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
na figyu sztem elég érdekes a srác gondolkodása:S mer ha szakítottatok is 100x de még mindig téged szeret akkor minek csajozott be? te se pasiztál be v legalább is nem irtad na mindegy de ha téged szeretne igazán akk nem csajozott volna be az meg h itt őrlődik kettőtök között az azt mutatja h mindkettőtök iránt érez valamit mert lehet h amit irántad érez az a szép emlékek miatt van mert gondolom volt azért az is de ha szeretne igazán akkor nem tétovázna h mit tegyen
2009. szept. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

volt kapcsolatom de ennyire nem komoly mint neki... nekem ez igy nem ment ami neki,és inkább bele se bonyolodtam...

Fogalmam sincs mit akar ezzel elérni,és idegesít h tanácstalan vagyok :S

2009. szept. 25. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!