Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán az utolsó esélyem nála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán az utolsó esélyem nála mit csináljak?

Figyelt kérdés
életem első szerelme ismét szingli én is az vagyok, régen nem ismert és lerohantam ,de mostmár elég jóban vagyunk haveri kapcsolatba, szerintem bejövök neki, arra gondoltam h elmegyek ugyanoda bulizni ahova ő szokott, de az nem jó mert az nagyon drága hely, és mindig balhéznak ott. Facebookra MSNre nem nagyon jár fel, suli az meg ugyse suli. HELP
2010. nov. 28. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha haverok vagytok akkor hivd el valahová ahol ketten is szorakozhattok mit tudom én biliárdozni csocsozni akárhová
2010. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Utolsó esély??? Háát nem tudom de lehet, hogy csak te gondolod így, lehet hogy neki te meg sem fordultál a fejében úgy hogy ismét a barátnője légy....de ki tudja


Ha nem próbálod ki nem is fogod megtudni....ha te nem teszel annak érdekében semmit hogy történjen valami akkor a nem is fog mert isten nem segít..

2010. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
áldozz rá egy kis pénzt. ha komolyan gondolod és ugy néz ki hogy van esély, akkor érdemes lehet
2010. nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én a férfi vagyok xD
2010. nov. 28. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:

A sors kezét sokszor írányítani kell!

Nem szabad várni a sült galambot mert az nem jön csak úgy sajna.

Megértem a dolgot életed első szerelme a sírig elkisér. Küzdj érte, mert ha elengeded akkor nagyon fogod bánni késöbb.

Ötletek: Hívd át hozzátok mondjuk vasárnap délelött és mond meg, hogy ebédre meg van hívva, utána délután ledöltök tv-t nézni aztán tv kikapcs és beszélgettek, aztán ha jól írányítod a sors kezét akkor megvan az esély.

De mindenképpen legyél vele kettesben egy nyugodt helyen.

Remélem tudtam segíteni


üdv 20/F

2010. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!