Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél hónapja járunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hónapja járunk, de megváltozott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy iskolába járunk(nem osztálytársam), és folyton kerestük egymást szünetekbe, iskola után, amikor csak tudtunk együtt voltunk, eddig semmi gond nem volt. Előző hétvégén együtt voltunk pár órát, akkor még minden rendben volt, utána viszont mint aki megváltozott, alig keres, alig ír, vagy ha az utóbbit mégis, kicsit bunkóbb stílusba...Alig ölel meg, a kezemet se fogja meg, szóval puszin/csókon kívül szinte semmi más nem volt a héten.

Egyből arra gondoltam, hogy én csináltam valamit rosszul, de mikor rákérdeztem azt mondta nem velem van a baj. Most viszont a szokásos hétvégi találkozót is lemondta, mondván hogy nem ér rá...Nem akarok az agyára menni és felhozni megint ezt a témát hogy mi a baja, de tehetetlenül se tudok várni, hogy majd holnap másmilyen lesz...Szerintetek mit csináljak? Kérdezzek rá? Vagy hagyjam? Nem hiszem hogy túl "sok" vagyok neki, mert nem lógok a nyakán, megbeszéltük hogy ő is legyen a barátaival amikor akar és én is, és meg se engedek neki mindent amit akarna...Lehet ez a baja? (úgyértem pl megakarta fogni a mellem, de nem engedtem) Az a baj hogy ettől ahogy viselkedik rossz kedvem lesz és ezt nem akarom :( Főleg hogy neki hála lettem ilyen életvidám...

17/L


2013. ápr. 11. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt valami gond van,amit eltitkol előled.Talán már tehernek érzi ezt a kapcsolatot.Mindenképpen vedd rá,hogy beszéljétek meg,mi a baja,mert ez így hosszú távon nem lesz jó.Amíg nem őszinte,a viselkedésével mérgezni fogja a kapcsolatotokat.
2013. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak meg akar fektetni, és már kezdi feladni.
2013. ápr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!