Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan 17 éves fiúról aki már ilyen korban az összeköltözésre gondol velem és vallásos is?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy nagyon utal a későbbi jövőnkre ez egy kicsit megijeszt mert én még nem gondoltam ennyire bele egyébként 15/L vagyok és 2 hónapja járunk. nagyon szeretjük egymást és bármit megtennénk egymásért de akkor is furcsa ez nekem egy kicsit.

adjatok tanácsot ha tudtok lécci! fontos lenne!


2013. ápr. 10. 21:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt az első barátom. Sőt, ő közölte, hogy az esküvő előtt nem akar lefeküdni velem (én vagyok a lány! xD), meg hogy velem fogja leélni az életét bla-bla. Aztán a nagy vallásosság ellenére megcsalt.

Szóval nekem nincsenek jó tapasztalataim az ilyen vallásos+nagyon előre tervező srácokkal.

Nem csodálom amúgy, hogy megijeszt, én a mai napig frászt kapok, ha egy pasi ilyeneket tervezget. :P

24L

2013. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az normális ha össze akar veled miért ne lenne az??Régebben ilyen idős korban már gyereket szűltek, ez lenne a normális, csak kicsit kitolódott ez a határ, úgy nagyjából 23-24 éves korra
2013. ápr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ismerős történet... Az én első barátom is ilyen volt. Miután befejeztük a sulit és elkezdtünk dolgozni, összeköltöztünk (1,5 év után), aztán 2,5 évre rá megcsalt. Rájött, hogy még ki kell élni magát. :D

Egyébként csak azért mond ilyeneket, mert szerelmes (és valószínűleg Te vagy az első neki). Nem kell véresen komolyan venni (még ha most komolyan is mondja), majd elmúlik... 26N

2013. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
30-35 éves korra
2013. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azt tanitottak neki hogy csak akkor kap puncit ha elvesz felesegul ezert siet :D
2013. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!