Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy olyan kapcsolat működhet, ahol az egyik fél vallásos, a másik meg nem?

Figyelt kérdés

2012. dec. 15. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Miért ne működhetne?

A vallásos ne akarja megváltani azt aki nem vallásos. És fordítva is így legyen. És ennyi a történés. :)

2012. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
siman, a mienk is olyan:)
2012. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2012. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Arra értem, hogy nem lenne sok veszekedés? már régebb óta ismerem, de most kezdtük egymást jobban megismerni, és már most vannak veszekedések..
2012. dec. 15. 16:30
 5/14 A kérdező kommentje:

Ja, meg közölte velem, hogy nem tud elfogadni, emiatt, meg még pár kis dolog miatt, de közben meg álítása szerint "belém van esve" nem értem..

És fordítva is igaz..

2012. dec. 15. 16:33
 6/14 anonim ***** válasza:
ha nem tud elfogadni, akkor mit keres veled???
2012. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én elérném hogy a f@rk@m tisztelje:)
2012. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hosszú távon nem hiszem, hogy működne. Aztán mikor a gyereketek születik, és az egyik váltig bizonygatja, hogy a majomból lett a másik meg erősködik, hogy márpedig Isten teremtette, akkor mi lesz?
2012. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
tapasztalatból mondom hogy nem.
2012. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy ez nem működhet sajnos. Nekem a volt barátom nagyon vallásos volt, minden vasárnap mise, stb. Én nagyobb ünnepeken eljárok misére, meg ha időm engedi, hiszek is Istenben, tisztelem a római katolikus Egyház szokásait, de nem ez az életem értelme. Egyik nagy nézeteltérésünk alapja pont ez volt. Karácsony napján volt az évfordulónk és ő (ellenben velem) nem ment el a délelőtti misére. Még dél körül megbeszéltük, hogy már délután jön értem. 10 perccel, mikor már készenlétben voltam, a megbeszélt időpont előtt felhív telefonon, hogy ő bizony nem jön most, hanem megy misére. Nagyon kiakadtam ezen. Az évfordulónk napján neki fontosabb volt a mise, pedig éjféli misén is volt előző napon. Ez fájt mondjuk. Meg főleg, ha már most van nézeteltérés, akkor nektek semmi keresnivalótok együtt.
2012. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!