Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan 17 éves fiúról aki már ilyen korban az összeköltözésre gondol velem és vallásos is?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy nagyon utal a későbbi jövőnkre ez egy kicsit megijeszt mert én még nem gondoltam ennyire bele egyébként 15/L vagyok és 2 hónapja járunk. nagyon szeretjük egymást és bármit megtennénk egymásért de akkor is furcsa ez nekem egy kicsit.

adjatok tanácsot ha tudtok lécci! fontos lenne!


2013. ápr. 10. 21:20
1 2
 1/15 -=Koldus=- ***** válasza:
87%
Azt mégis miből költözne össze veled?
2013. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szóval ő nyúlja le az egyházi tizedet...
2013. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

kíméljetek a baromságoktól

egyébként nagyon tisztességes és becsületes. még tanul

2013. ápr. 10. 21:33
 4/15 anonim ***** válasza:
menekülj, míg nem késő
2013. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A baromságtól neked kellett volna megkímélni bennünket.
2013. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 -=Koldus=- ***** válasza:
Ne is haragudj kérdező, de komolyan kérdeztem. Mivel még tanul, és te is miből élnétek meg? Vagy apuci meg anyuci fizetne mindent? Kétlem.
2013. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

én arra vagyok kíváncsi hogy most akkor mit akar tőlem szerintetek?

beszéljek vele erről vagy inkább hadjam és majd magától rájön idővel? hogy korai ilyenekre gondolni is

2013. ápr. 10. 21:40
 8/15 anonim ***** válasza:
B@szd meg, mi honnan a f@szból tudjuk, hogy mi jár a fejében?!
2013. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze! Költözzetek össze, és javaslom hogy mindjárt csináljatok gyereket is! Remélem 5-ös ikrek lesznek!
2013. ápr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Azt , hogy szerelmes és hosszú távra tervez veled.

Ennek inkább örülj, mert nem fog megcsalni fűvel fával bár még fiatal.

Én 22 vagy a barátnőm 20 és 2hónap után tervezgettük a közös jövőt, gyerek összeköltözés stb.. Elég korai ez is, sőt.. De mégis, ha így érzi az csak jót jelent.

2013. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!