Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírok feloldódni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírok feloldódni a mostani kapcsolatomban? Miért szorongok, hogy hazudik vagy esetleg csak hülyít?

Figyelt kérdés

Volt már egy pár csalódásom és félek egy újabbtól. De ha meg ezen rágódom, lehet, hogy egy jó kapcsolatot rontok el. És ez nagyon rossz. Mit tegyek? Mit tanácsolnátok? Köszönöm


21L


2013. ápr. 10. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
mert talán nem ő az igazi, vagy aki mellett lenne a helyed,
2013. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg megbízni benne és ne őt büntesd a volt barátod miatt, de persze tanulj az előző kapcsolatodból. A jelek ugyanazok ha valami sumákolás van az ígérgetés, egyre ritkábban találkoztok vagy egyre később de biztos tapasztaltad már.
2013. ápr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam, szét is mentünk 3 hónap után :(

mikor próbáltam változni akkor meg az volt a gond, hogy már nem érdekel annyira a dolog.. pedig csak igyekeztem megbizni benne.

2013. ápr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ismerős:\ sokat nem tudzs csinálni minthogy akaratod ellenére is megpróbálsz megbízni benne és amikor kezdesz hülyén viselkedni ,gyanakodni leállítod magadés iagza van ellőttem szólónak ne őt büntesd az előző(k) miatt :-)
2013. ápr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!