Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől tudnék feloldódni?

Figyelt kérdés

Az van, hogy barátommal együtt vagyunk már 1 hónapja, és hogy is mondjam.. hülyén fog hangzani, de a gondolataimban mindig elképzelem, hogy hogyan, mit csinálnék vele, de mikor együtt vagyunk, sose merem megcsinálni ezeket a dolgokat, mert attól félek, hogy valamit rosszul csinálnék, és beégetem magamat.. ezért inkább sose kezdeményezek, mindig megvárom míg ő kezdeményez. Mit tehetnék, hogy ezt legyőzzem?

Értelmes válaszokat légyszi :))


2013. márc. 30. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
100%-os sósavtól
2013. márc. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Másnak párja sincs, Te meg ezen agyalsz? :D A kutya tegye magáévá a szomszéd macskát! :)


F25


UI: Miért rontanád el? Ne parázz rá!

2013. márc. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs 100%-os sósav kedves első, sőt totál tömény sav sem, a kénsav a legtöményebb 90valahány százalékosan.
2013. márc. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
királyvíztől, mert az mindent felold. csak nem tudom, akkor meg miben tárolják...
2013. márc. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is pont így van ...:'D de én már 4 hónapja vagyok együtt a barátommal...még nem találtam rá módszert,hogy legyőzzem ezt a dolgot szólj ha neked sikerül :D
2013. márc. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyanmár!Szed össze magad!Csináld azt amit gondolsz,amire vágysz!Ha a barátodnak nem tetszik akkor ugy is szolni fog!
2013. márc. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az ágyban nem lehet hibázni.ott nincs olyan hogy vmit rosszul csinálsz.

ott tapasztaljátok meg/ki hogy ki mit szeret ki mit élvez.Merni kell, és hidd el hogy a barátod élvezni fogja mert szeret téged, és élvezi már azt hogy veled lehet.

Próbáld meg magad elengedni és csak a pillanatnak élni, és ne foglalkozz semmivel csak rá, és hidd el előtte nincs mit szégyelned..

2013. márc. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne parázz rá... ne foglalkozz azzal, hogy elbénázol-e valamit, mert ha igen, akkor legközelebb jobban csinálod majd...

És apró lépéseket tegyél, mindig egy picivel többet csinálj...

2013. márc. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszolók második felének :)

Remélem sikerül is véghez vinnem :D

2013. márc. 30. 00:29
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy ebben a mai világban mindenkibe azt nyomták, hogy meg kell felelni a másiknak. :\ és ezért viszolygok attól a helyzettől, hogy én kezdeményezzek.. :S
2013. márc. 30. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!