Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek idegbeteg lenni a kapcsolatomban, mit tegyek? Éreztetek már így?

Figyelt kérdés

Minden apróságon úgy felhúzom magam, hogy nem lehet hozzám szólni, ha bármi másképp történik,mint ahogy tervezve volt agyon terrorizálom a páromat. Ha elmegy valahova idegsokkot kapot, kivel, hol, mit csinálhat.


Régebben voltak dolgai, de már tényleg nem szólhatok rá egy rossz szót sem, szóval nem ezt érdemli.


Bosszant ez a dolog, mert utólag mindig szörnyen érzem magam, hogy ilyen hárpia a viselkedésem.


Régen sosem voltam ilyen, mindig teljesen nyugodt természetem volt, előző párkapcsolatomban is. Egészséges féltékenység régen is volt, de már szerintem is túlzás.

Nem értem mi hozza ki belőlem ezt a viselkedést, érzem, hogy tennem kell ellene, mert rossz vége lesz, de ha olyan helyzet van nem tudom kontrollálni a dühkitörésemet.


Mostanában elég stresszes a munkám, stresszelek mellette a suli miatt is, és végül lehet pont ott töltöm ki ahol nem kéne.


Mit tanácsoltok, ha valaki volt ilyen helyzetben hogy győzte le ezt magában?


2013. febr. 24. 12:25
 1/3 Ágh Ferenc válasza:
100%
Nem mondom,hogy egyszerű, csak annak látszik! Amit most ide leírtál a nagyvilágnak, légy szíves mondd el neki is! Nincs annál jobb megoldás, mint őszintén beszélni egymással! A lényeg, hogy beszélgessetek, ne magában rágódjon mindenki a problémáin! Mint írod, már most is nehezen kezeled a helyzetet, mi lesz később? Arra elkészülhetsz, hogy nem fog repesni a dologtól, de kevesebb lesz a veszteség egy kisebb balhé miatt mint később egy öri-hari állapotban! Ráadásúl, nagyobb esélyed van, hogy kiderüljön egy esetleges félrelépés addig, amíg nem mélyűl el a kapcsolat! Szóval száz szónak is egy a vége, ne találgass, kérdezz és beszéljetek!
2013. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egészséges féltékenység? Megint tanultam valami újat :)
2013. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Elég viccesnek hangzik de ugyan ez van nálam is,szó szerint.Nekem másfél éve van barátom,és már annyira elfajult nálunk a helyzet,hogy én legszívesebben orvoshoz fordulnék a hülyeségeim miatt..folyamatosan felhozom a múltat neki, és bekattanok..De én sem voltam mindig ilyen.És amikor már lehiggadtam akkor meg elsírom magam és teljes mértékben megbánom azokat amiket mondok.

Fogalmam sincs,hogy hogyan kontrolláljam magam,barátom azt mondja,hogy segítene ha hagynám..mintha nem ismerném magam...:/

2013. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!