Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor éreztétek azt hogy...

Mikor éreztétek azt hogy mostmár elég, váljunk?

Figyelt kérdés
mi már több mint 7 éve együtt vagyunk, kb egy éve házasok. tegyük hozzá, hogy mindenben mások vagyunk, mégis szeretjük egymást. viszont kb egy fél éve valami megváltozott.. mindig is sok volt a vita közöttünk mert ilyen természetűek vagyunk, hamar kiakdunk és összeveszünk, de aztán pár nap után rendeződik minden. most viszont elmegyünk egymás melleltt. már próbáltuk megbeszélni, változtatni, de semmi. ugyanolyan hűvös az egész kapcsolat. mit lehetne még tenni? párterápia szóba sem jöhet, férjem nem akar és igazából én sem. magunknak kell megoldani de tanácstalan vagyok most még. akik már elváltak azok mikor érezték azt hogy mostmár végleg elég? mert éreztük már mi is azt hogy elég váljunk el, stb. de aztán elmult pár nap után. most viszont már belefáradtunk... szeretjük egymást, de valami más lett.. mit tegyünk??? félek és tanácstalan vagyok...
2013. febr. 7. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem költözzetek szét pár hónapra, és a külön töltött idő alatt rájöttök, hiányzik-e a másik, vagy jobb külön, egyedül. Én nem válnék rögtön! Főleg nem 7 év után, adnék magunknak még egy esélyt a külön költözéssel.
2013. febr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

7 év után természetes, ha valami "más" lesz, nem ugyanolyan egy kapcsolat az elejétől életetek végéig.

Ha szeretitek egymást, ne akadjatok fenn ezen, és találjátok meg az együtt élésnek azt a módját, amit mindketten el tudtok fogadni.

2013. febr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Soxor,de nem tettük meg.25 év után minden rendben és a négy gyerekünknél is.
2013. febr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ant39 ***** válasza:
A párterápia veszélyes dolog ,sokszor kimondatlan sérelmeket ,érzelmeket kavar fel,lehet hogy rosszabbá tenné a kapcsolatotokat,de nem elvetendő gondolat. Tisztába kéne jönni egymással ,és ezt sokszor egy harmadik személy segítségével lehet. De ha őszinte véleményt akarsz hallani,nem hiszem hogy van mit tenni. Ez csak rosszabb lesz.
2013. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!