Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok párt magamnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párt magamnak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 22:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Igazatok van!

De olyan egyedül érzem magam!

2008. jún. 12. 22:37
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
te,..velem is majdnem minden srac elvagott..tudom ezt is nehez gondolni, de eloszor is TE tedd sajat magad boldogga,m s ne mastol vard el a sajat boldogsagod(s ezt en mondom, akivel tegnap szakitott 2 ev utan a baratom, mert tudom milyen erzes h most kene a legjobban valaki s nincs.) ne tord allandoan ezen a fejed, h jaj miert nincs, mert nem is jon. elvezd az eletet, szorakozz, tedd magad boldogga,s csak utana vard el mastol h boldogga tegyen. Fogsz talalni, e altalaban ha keressuk nem mindig jon..hagyd lazan s nagyon akard, de hagyjad h o jojjon. ha folyton csak arra gondolsz, nem engeded el magad az eletben, s az nem jo. Nekem is eddig minden kapcsolatom szakitas volt, sot az utobbi rengeteget szamitott...en hazassagot szerettem volna, es vege lett...nagy csalodas...de az elet ilyen es tovabb kell lepni. fogsz kapni, de nyugi...elvezd az elet minden oromet...probald ne csak a rosszat nezni, mint minden ember mert az oli meg a hetkoznapukat..tenyleg soka hulyeseg a vilagban, s az emberek nehezen kapjak meg amire szukseguk van,d e a szep meg mindig ott van megha nem is annyira eszreveheto.Probald meglatni, magaddal joba lenni,s utana vard el mastol is. Jaaa es tul sokat ne tegyel meg egy sracert, legalabbis addig amig tul komoly a dolog, mert eszreveszi, s azert a sracok szeretik a hatarozott noket, akik dontenek maguktol. Pl en is most rettenetesen szeretnek egy sracot magam melle, de turelem kell es tartsam vissza magam, mert a sracok egybol rajonnek, ha a no ketsegbe van esve, s rohamosan keresi a "parjat"...lassak rajtad a ferfiak h laza no vagy, aki megvan elegedve magaval es a kornyezetevel, es az amagtol is vonza a ferfiakat.Amugy jarj ki szorakozohelyekre is ha nagyon akarsz ismerkedni.Nem tudom miert, de utobbi idoben folyton csak azt hallottam h akit nekem rendeltek az ugyis az enyem lesz..es kezdek hinni ebbe.:D bocs a regenyert;))
2008. jún. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nagyon aranyos vagy!

Látod ez hianyzott nekem!

Sajnalom a szakitast, de te erős vagy es te is megtalalod a párodat!

puszi

2008. jún. 13. 10:10
 14/17 anonim ***** válasza:

hmmm dobj egy képet hátha segíthetek :)

22srác

2008. jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
lehet a kapcsolataidban sem kellene ennyire általánosnak lenned, mint itt. Meg tényleg ne vedd annyira komolyra.
2008. jún. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Általános vagyok?
2008. jún. 13. 18:48
 17/17 A kérdező kommentje:
22 éves srác? Még mindig dobjak képet? :)
2008. jún. 27. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!