Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy amit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amit a pasiknak lehet, a nőnek nem? Például a pasi elmegy bulizni az oké, de ha a nő szeretne elmenni, azt nem lehet.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 14:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam, hogy nem lephetnek meg, de ha nem bizom meg a páromban valamilyen szinten, akkor semmi értelme bárkivel is bármilyen kapcsolatot kialakitani. kérdező, sztem ne menj ebbe bele, ha nem akarod, h börtön legyen az életed..
2013. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Neki mindent szabad, én nem szólhatok semmiért. Az természetes, ha körbeveszik a nők, de ha engem dicsér valaki az már baj. Hívtak fotózásra, annyira örültem neki, és neki ez sem tetszik. Kitaláltam, hogy kísérjen el, és akkor látja hogyan megy ez.
2013. ápr. 9. 15:06
 13/16 anonim ***** válasza:
Ebből a kérdésből én arra tudnék tippelni,hogy azért,mert a nőknek az italába kevernek drogot és megdugják őket kábultan,míg egy férfit nincs miért megdugni,mert elég b*zis dolog.Meg egy férfi(ha nem egy sejtű),meg tudja védeni magát,amire egy nő nem biztos,hogy képes(kivétel,ha sok éve küzdő sportol).
2013. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Syrakusa ***** válasza:

"Nem arról van szó hogy szabad-e vagy nem, hanem általában ez a felállás eltérő személyiségű embereket takar, ami nem annyira jó hosszú távra.

A mai világban meg inkább ne feszegessük a bizalmat, mert néha olyanok is meglephetnek kellemetlenül akikről sosem gondolnád.

35 ffi"


Ez sajnos teljes mértékig így van.Tapasztaltam :-(

De hát ez van...... :-)

2013. ápr. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
a tulajdonaként kezel. a helyedben MENEKÜLNÉK ebből a kapcsolatból. volt egy ilyen barátom, na, hagyjuk is inkább..
2013. ápr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
hallod jaaaa ez kajak igy van velem is állandoan ö elmegy a haverokkal bulizni,nélkülem,de én ha menni akarok akk ő is jön velem...miféle dolog mán ez?
2013. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!