Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy amit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amit a pasiknak lehet, a nőnek nem? Például a pasi elmegy bulizni az oké, de ha a nő szeretne elmenni, azt nem lehet.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 14:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ki mondta ezt a hülyeséget?
2013. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat akkor jó ha le vannak fektetve a szabályok és egyformán betartjátok őket.
2013. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nálam ilyen nincs!

Ex barátom próbált így be szabályozni,hogy én nem mehetek bulizni!Mondtam ,oké akkor gyere te is..erre jött az,hogy neki nincs kedve!

Én sosem kértem engedélyt,bejelentettem azt mentem!Ha akar ugyis jön,ha nem akkor meg ne mondja meg mit csináljak!

2013. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha ilyen viszonyban élsz, ideje elgondolkodni.
2013. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Eleve nem jönnék össze bulizós lánnyal...
2013. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Még kialakulóban van.Én nem vagyok bulizós,ő olyan még kapcsolatban is.
2013. ápr. 9. 14:24
 7/16 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. nálunk mindenki mehet ahova csak akar. ez a bizalom:D bezony ám:D
2013. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ja szted kapcsolatban nem szabad bulizni?:DDD
2013. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem ezt mondtam. De akkor ne tiltsa már meg a másiknak.
2013. ápr. 9. 14:57
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó hogy szabad-e vagy nem, hanem általában ez a felállás eltérő személyiségű embereket takar, ami nem annyira jó hosszú távra.

A mai világban meg inkább ne feszegessük a bizalmat, mert néha olyanok is meglephetnek kellemetlenül akikről sosem gondolnád.

35 ffi

2013. ápr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!