Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szőkére szeretném festeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőkére szeretném festeni a hajam, de a pasim nem szeretné. Amit nem is értek, mert az előző barátnői mind szőkék voltak. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Bár már régóta együtt vagyunk, szóval nem azért akarom befesteni, hogy hasonlítsak valamelyik régi nőjéhez. Csak már egy ideje játszom a gondolattal. De azt mondta, hogyha befestem a hajam akkor többet be ne tegyem a lábam a lakásba, nyilván csak viccelt de akkor is.. Az én hajam, nem értem.

2013. jan. 16. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igazad van! azt csinálsz a hajaddal mait szeretnél.. énsem értem egy fiú:/
2013. jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
amit*
2013. jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Bino ***** válasza:
Szerintem a festett szőke csúnya.
2013. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg..nagyon szép a festet szőke!*.*
2013. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Lehet, hogy te így tetszel neki, a mostani hajszíneddel. Vagy a festett szőke haj nem jön be neki.
2013. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nekem most barna, neki a természetes haj tetszik. Ami nem is lenne baj, ha nem láttam volna a nőiről képet anno és mindnek festett szőke haja volt! Szóval szerintem ez arról szól, hogy neki legyen igaza, Csak az a baj ha megcsináltatom és lehet hogy jól áll majd akkor sem fogja azt mondani hogy jó...ismerem már ennyire
2013. jan. 16. 16:10
 7/11 anonim válasza:
Szerintem úgy szeret téged, ahogy vagy és szeretné, hogy természetes maradj. Ettől még igaz, hogy a te hajad és a te döntésed. De szerintem valami ilyesmi az oka.
2013. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha egy nőt barnán szeretnék meg ,akkor elvárnám hogy pont olyan is maradjon örökre, mint akkor amikor belezúgtam. Erről van szó szerintem ennél is.

egyébként meg szólnék,ha volna valami elképzelésem,hogy mivel újítson be. De önkényesen nem nyerő,ha nagyot változtat egy nő, azért mégis az is fontos,hogy a párjának is tetszen HA! már párkapcsolatban él.

Hiába van sok szép szőke nő,ha vannak olyanok akiknek meg borzalmasan áll a szőke. Hiába szépek, nem megy az arcukhoz, a stílusokhoz, túl hidegek lesznek tőle kinézetben. Nem kell erőltetni annyira a beszőkülést.

2013. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ok igazából mondtam már neki ezt, és nem azt akarom hogy majd váratlanul egyszer csak szőkén megyek haza, de már félig meddig lemondtam róla, majd ha szakítunk
2013. jan. 16. 16:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akarja, hogy a külsőd tükrözze a belsődet! ;D
2013. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!