Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány legalább olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány legalább olyan jóképű és anyagi helyzetű pasit szeretne magának, mint a barátnői pasijai?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 10:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
alap
2013. jan. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen, különben szégyellnie kellene a barátnői előtt.
2013. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
34%

Ha szép a lány, akkor nyilván, hogy jól kinéző (Armani öltöny, sz.rrá gyúrt test), és jól kereső (maffiozó, bankár, vállakozó) pasit akar, mert egy szép nem csak megengedheti magának, hanem alapnak tekinti, ja és menőbb akar lenni a barátnői előtt.


Ha átlagos lányról van szó, akkor szerintem neki fontosabbak az érzelmek, őket valószínűleg nem ezek a dolgok foglalkoztatják, mint a szép lányokat.

2013. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

az én barátnőim nem rendelkeznek túl jó ízléssel a férfiak terén.

én nem akarok olyan pasit mint ők. :D

2013. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ez butaság.


A barátnőim pasijait például egyáltalán nem tartom jóképűnek, egyáltalán nem az eseteim, talán összesen 2-őt tudnék megemlíteni, akire azt mondanám, hogy jóképű.

Anyagi helyzeteik pedig szintúgy eltérőek, van aki gazdag és van, aki szegény - nem ehhez mérem a saját párom.


Egyáltalán honnan jött neked az a hülyeség?

2013. jan. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Onnan kedves utolsó, hogy Magyarországra bejött a kapitalizmus, és ebből annyi jutott el az emberekig, hogy a státusz alapján ítélik meg az embereket. Megtették a pénzt istenné.
2013. jan. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas ha így van. Az nem nő hanem amőba, s kb annyira is értékelem. (bár egyes amőbák fontosak lehetnek)
2013. jan. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
#3 Sajnos tévedsz, az átlagos lányoknak is ugyanezek számítanak, csak ők jobban igyekeznek tagadni.
2013. jan. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

3as vagyok!


Nem akarom elhinni, hogy nekik is csak ez számít, mint mondtam, abban biztos vagyok, hogy a szép lányoknak ez számít.

2013. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Elsősorban pofára megy. a jóképű az fejre van szabva! Az armani öltöny meg a megfelelő izomkidolgozottság csak ezután jönnek. Hiába vagy jól öltözött , és izmos, ha fejre rád se szarik. Márpedig sokaknak más és más arcvonás jön be. Ez két nő közt is erősen változó. ATtól még az a tézis, hogy sportos, jól kereső, igényes fickókkal járnak a barátnők, igaz lehet,hogy hasonló ugyanilyen kalibert szánt magának a kérdéses nő is. Mindegy tehát a kérdés szmpontjából a pofa /hiába döntő ok/ de itt most a kaliber a lényeg.
2013. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!