Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány legalább olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány legalább olyan jóképű és anyagi helyzetű pasit szeretne magának, mint a barátnői pasijai?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 10:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A státusz!! Jól mondtam. :)
2013. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

1. Hogy lehet valaki legalább olyan jóképű...? A jóképűség megítélése szubjektív dolog.

2. Egy lány? Minden lány a földkerekségén ugyan úgy gondolkodik? Érdekes feltételezés...

Tovább nem is fejtegetem.

2013. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Utolsó:

1. A jóképűség nem szubjektív. Kisebb különbségek vannak az ízlések között, de nagyon hasonlít a lányok férfiideálja.

2. Igen, ebben speciel minden lány így gondolkodik.

2013. jan. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
16%
Értem.... Annyira együgyűek vagytok. De sebaj... Mi találunk normális férfit, ti meg főljetek saját levetekben... Ha tisztelet helyett ennyire lenézitek az egész női nemet, ne is kuncsorogjatok barátnő után. Szánalom.
2013. jan. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonlít a lányok férfiideálja ezzel azért erősen vitatkoznék. Egy közepes orrméretű kopasz kigyurt srácnak tiszta más feje van mint egy szőke lópofa enyhén borostás öltönyös karrieristának. Mégis mindkettőnek van hatalmas keletje.
2013. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Utolsó: igen, de a legtöbb nőnek mindkettő tetszik. Egy alacsony és ronda arcú férfi viszont pl. senkinek.
2013. jan. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ez az... nagy a durci, muszáj pontozgatni.... Ha annyira elítélitek a nőket, nem is kell ám nyafogni, úgy sem lesz jobb nektek....
2013. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez a kerdes hulyeseg ahogy van. Semmi koze a baratno pasijanak a parvalasztashoz. Viszont a jokepuseg es a penz az alapbol a legfontosabb, ha a kettobol az egyik megvan jo eselyed van.
2013. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Tinikorban talán számít a barátnők véleménye, később már egyáltalán nem.


Ha végiggondolom a barátnőim pasijait: egyikük egy tizenöt évvel idősebb pasassal jár, és szenved, mert a pasi azt akarja, hogy htb legyen mellette, ő meg karriert. Soha nem járnék ilyennel.

Másikuk nem talált olyan pasit, amilyet szeretett volna, ezért több év egyedüllét után összejött egy olyannal, aki egyszerű, mint egy faék, és most azt élvezi a csaj, hogy meleg vacsorával várhatja haza, mint a régi asszonyok. Kösz, nem.

Harmadik barátnőm már dolgozik, és egy egyetemista sráccal jött össze. Mondjuk ő nekem is szimpatikus, mert okos és jóképű is. Igaz, pénze nincs :D De nem ez alapján választottam párt.

Az én párom dolgozik, mellette egyetemre jár. Nem néz ki jól, alacsony is, de nagyon okos és hasonlóképp látjuk a világot. A barátnőim egybehangzó véleménye, hogy nem értik, miért járok egy csúnya sráccal, amikor én szép vagyok, merthogy annyira azért nem keres jól. De nem különösebben érdekel.

2013. jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Annál jobbat.:) Nekem pl. egyik barátnőm pasija sem tetszik. Nem is néznek ki jól, nem is gazdagok.
2013. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!