Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meg várnátok a helyembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg várnátok a helyembe vagy sem?

Figyelt kérdés

Még csak 2 hónapja ismerek egy embert aki nagyon meghatározza az életemet nagyon szeretem és ha lehetne mindig vele lennék. Normális állapotban heti 2-szer esetleg 3-szor találkozunk, de most úgy döntött, hogy be vonul a seregbe 2 évre. Néha persze haza jöhet. Ő megkért, hogy ne várjak rá hisz még fiatal vagyok, de én nagyon szeretem és bármit megtennék érte.

Ti meg tudnátok egy olyan embert várni akit tiszta szívetekből szerettek?

Vagy szerintetek ez csak egy mostani dolog és egy idő múlva elmúlik?


18/L 24/F


2013. ápr. 9. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én várnék rá, amíg őszintének érzem ezt a várakozást. Természetesen az érzések halványodni fognak idővel, főleg ha nem is találkoztok közben. Ha jönne valaki más, akkor nem tiltakoznék ellene, hiszen még tényleg nagyon fiatal vagy. Azután ha hazajött, még akármi lehet belőletek.
2013. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hanariko ***** válasza:
Lehet hogy egy idő múlva elmúlik, és más ember után nézel, de lehet hogy kibírod. Ez a te tűrőképességeden múlik. Mindenesetre ha még nagyon nem melegedtetek össze, akkor fogadd meg az ő tanácsát, és "kínozd" magad a várással. (amennyiben ez kínzás lenne számodra)
2013. ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mégis hova vonul be két évre? Én ott dolgozom de az alapkiképzést leszámítva nincs bezárva senki sem.
2013. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

14:33


fail.

2013. ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nincs bezárva senki sem de maximum havonta egyszer jöhet ki és nem Magyarországon vonul be
2013. ápr. 9. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!