Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen ki vagyok borulva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ki vagyok borulva barátnöm nem akar velem lenni mer azt mondja hegyfojtába a volt pasijára gondol mit tegyek h elfelejtse?

Figyelt kérdés

Hello 16éves sráv vagyok barinöm 15 volt egy pasija neten keresztül aki 21éves volt és teljesen bele sett aztán szakitotak és öszejötünk ez volt március végén aszem

és most azt mondja h nem akar velem talizni mer hiányzik a régi barátja ...

Teljesen ki vagyok borulva nekem ö az elsö nemtudom mit tegyek ...


2008. jún. 12. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
erősebb kutya baszik
2008. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első hozzászólóval, bár durván fogalmazta meg. Sajnos igaza van. Biztos imponál a lánynak, hogy neki 21 éves pasija van/volt/lesz.

Hogy mit tehetsz? Belenyugszol, és hagyod, vagy harcba szállsz és megpróbálod elérni, hogy a lány Téged szeressen jobban: romantika, ajándékok stb. Mérlegelj, aztán dönts!

2008. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
FÉlre értitek ! Azt mondja h soha töbet nem jöne ösze azal a srácal de mégis hinyázik neki belöle ami benem nincs és nem mondja meg h miaz azt monta h egy darbaig ne talizunk h kihevetje a dolgot :-(
2008. jún. 12. 22:29
 4/8 anonim válasza:
Mond meg neki, hogy te is állandóan az előző fiúdról álmodozol. Erre féltekeny lesz és összejöhettek.
2008. jún. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nincs jövője a kapcsolatotoknak, hiszen te nem vagy neki megfelelő partner
2008. jún. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Keress másik csajt! 16 évesen nem kell komolyan venni ezeket a dolgokat annyira. Ha így indul valószínűleg - ha maradtok is egymás mellett - nem lesz hosszú életű a dolog. Nem túl jó kezdet. Biztosan van olyan lány a környezetedbe, akinek Te kellesz, Téged fog szeretni úgy ahogy vagy. Legyen önbecsülésed! Az a másik nem ér többet biztosan mint Te.

Ha Veled már nem akar talizni a csaj, biztos randizgat a volt pasijával! Lépj tovább!

2008. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :-)

Azthiszem "szakitok" vele csak nehét lesz tullépni rajta 2.5féve ismerem és nagyon jó kapcsolatba voltunk/vagyuk csak most ezel a lépésével nálam betelt a pohár...

(am ugyvolt h mikor megismertem öszejötünk majdnem 1évig együt voltunk azt szakitotunk volt kb 1honap szünet felszedte azt a csávot és márciusba szakitott vele és ujra megprobáltuk ...ugylátszik h kár volt ujra beleszeretni ... )

2008. jún. 14. 09:13
 8/8 A kérdező kommentje:
A kérdés tárgytalan szakitotam vele nehéz lesz de valahogy csak kibirom végülis 2.5év volt fél év kihagyásal ...
2008. jún. 14. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!