Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves lány és 23 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány és 23 éves fiú kapcsolat. A korkülönbség még normális?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 23:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
23f
2013. ápr. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Missi_Key ***** válasza:
h*lye kérdés...miért ne. nem korfüggő....
2013. ápr. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?Van már kiszemelted?csak a kor ami zavaró tényező?netán távolság?
2013. ápr. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem sok jó sül ki egy ilyen kapcsolatból. Az első, hogy amint már mondták nálam korábban is minden 16 éves érettebbnek gondolja magát a koránál másodszor bár nem olyan nagy a korkülönbség mégis két különböző világban éltek. Te a kis gimis korod virágán vagy ő meg már az egyetemen (jó esetben) vagy neadj isten már dolgozik is... A kettő nehezen összeegyeztethető, másfajta gondolkodásmód, másfajta értékek. Én nem mennék bele az biztos.
2013. ápr. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

9-es teljesen egyetértek! Mondjuk én kivétel vagyok akkor, mert nem érzem magam érettebbnek..sőt.:D

Szerintem sem sülhet jól el az egész, hisz más-más korosztály vagytok, más-más baráti kör, de most ha itt, mi azt mondjuk,hogy na szerintünk túl sok a korkülönbség akkor meg sem próbáljátok?! hmm?!:)

16/L

2013. ápr. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Már együtt vagyunk egy ideje, 4 hónapja és minden jól megy szerencsére. Félig meddig unalomból is járok ide kérdezgetni :))
2013. ápr. 9. 09:45
 17/17 anonim ***** válasza:
teljesen normális, nincs ezzel semmi baj, sőt ideális ha a lány fiatalabb, 16 évesen pedig bőven tud érett döntéseket hozni egy ember, csak két ember véleménye számít ebben az ügyben a Tiéd és a barátodé, ha összeilletek, akkor a kor nem számít...
2013. dec. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!