Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mindenkitől hallottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mindenkitől hallottam, hogy kell egy kis titokzatosság egy kapcsolatban, fent lehet vele tartani egy férfi érdeklődését, sbt. De hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Mi az, hogy legyek kissé titokzatos? Mikben? Hogy csináljam? Hogy alkalmazzam? Akár szituációkat is mondhattok, vagy tapasztalatokat, bármit.
2013. ápr. 7. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem akinek ezt meg kell tanulnia, az már rég rossz. Meg, sokan összekeverik a titokzatos és az izgalmas fogalmát. Nem attól lesz izgalmas egy kapcsolat, hogy megjátszott szerepekkel gyakorlunk benne, ha két ember szereti egymást, akkor nem kell színészkedés.


F25

2013. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sosem értettem, hogy miért kell erőlködni egy kapcsolatban. Fogadjuk el, hogy a szerelem nem örök lángolás, vagy annyira jól elvagyunk együtt, hogy elfogadjuk egymást, vagy nem mi vagyunk a nyerő páros. Ezek a romantikus "izék", gyertya meg illatos fürdő, meg új fehérnemű szerintem nem sokat dobnak a dolgon, ha valaminek annyi.
2013. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sajnos ma már egy másfajta világban élünk, mint a szüleink. és én emiatt abszolút megértem a kérdezőt. szerintem az a lényeg, hogy legyenek közös élményeitek, járjatok el együtt izgalmas helyekre, és néha próbálj egy kicsit megújulni. :)
2013. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!