Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiaknak tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg ennyire vonzó egy titokzatos nő?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmrol van szó. Hihetetlen, hogy mennyi férfi (nem fiú) bolondul érte. Nem tudom, hogy hogy csinálja, de nagyon populáris. Mondjuk sokat viccelődik, vidám természetű, de mégis titokzatos. Valójában alig enged magához közel valakit, nem szereti a nagy társaságokat. Nem egy kifejezetten szép lány, inkább bájos és nagyon okos. Az öltözködési szokásai sem tipikusak egy 22 éves lányhoz. Elegáns, néha laza, de sosem kihívó. Évek óta ismerem, soha nem láttam még miniszoknyaban, vagy mély dekoltazzsal. Ez így megfogja a férfiakat?

2013. márc. 26. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,engem irritál,ha valaki titokzatoskodik...
2013. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze a barátnőd aha ez te vagy nem ö.
2013. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok megint.Most hogy így a 2. említi,lehet rólad van szó...

De akkor is,velem ne titokzatoskodjon senki.Mondjuk velem nehéz,mivel elég hamar kiismerem az embereket...

2013. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, bogozza a titokzatoskodasat aki akarja ...
2013. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én más vagyok, mint ő. :) Nem vagyok zárkózott, és néha kihívó is szeretek lenni. :)
2013. márc. 26. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, eltér a megszokottól
2013. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!