Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha 16 vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 16 vagyok és még nem volt barátnöm?

Figyelt kérdés

16éves srác vagyok most vagyok elsös és sajna ojan suliba járok ahol a tanulok 98%-a fiu :-( Bulizni nem járok ...

Én szeretnék egy lányt aki szeret és én is szeretem de nem találok ill nem tom hol keresek :-(

Tudom most a fejemhez vágjátok hogy mit akarok még csak 16 vagyok de ojan jó lenne egy aranyos csajszi aki ha bajvan megvigalszatal elmehetek vele v hova stb ...


2008. jún. 12. 16:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Utlosó hózászoló az a baj h ot az a lány és miata nem járok bulizni meg stb de tudom h ez nem fog menni igy de én nem akarok felszedni valami kurvát akinek az a lényeg h napi 2xbaszam meg nemérdekel a sex az jelen esetben nem a legfontosabb... Én szerelmes szeretnék lenni és nem sex partnere vágyom hanem egy barátnöre ...
2008. jún. 12. 22:35
 12/12 anonim ***** válasza:
én sem pont a sexre gondoltam hanem ismerkedésre...
2008. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!