Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csináltok ha szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok ha szerettek valakit, de ő benneteket nem? Hogyan lehet azon túllépni, hogy valaki mást választott? Próbálok nem gondolni rá, de nem megy.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne próbáld a nem gondolást rá, hanem helyettesítsd azzal, hogy másra gondolsz. Mert amire nem akarsz gondolni, arra úgyis fogsz.


F25

2013. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jártatok? Ha igen,akkor törődj bele, hogy mással szeretne boldog lenni.Ha nem voltatok együtt,csupán elutasított, akkor jegeld a dolgot és ha beszélő viszonyban vagytok,akkor talán később még próbálkozhatsz....


Foglald el magad...járj el ide-oda,ne unatkozz!

2013. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy próbáltam túljutni rajta, h inkább pont rá gondoltam, és próbáltam megérteni h mi miért alakult így.

Én egy házas pasiba voltam szerelmes. Még most is az vagyok, de sokat gondolkodtam, és megértettem h soha sem szeretném elválasztani a családjától, és talán így nem is tudnék vele élni h mástól vannak gyerekei, meg exfelesége.

Évekig szenvedtem miatta, és még most sem vagyok teljesen tiszta - mármint rózsaszín ködmentes!

Egyébként szerintem a legjobb ha nem is látod, nem jársz oda ahol ő is van, és szép lassan eltűnik az életedből.

Én nem tudtam nem rá gondolni. Sírtam sokat, kisírtam magamból a hiányát, meg ezt az egész helyzetet, h miért alakult így, miért házas, miért nem tudunk együtt lenni pedig úgy érzem ő az én másik felem.

És a végén már azzal nyugtattam magam h majd a köv. életünkben együtt lehetünk.

2013. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok én is. Elhagyott párom két hónapja de én azóta szüntelen rá gondolok, enni aludni sem bírok nagyon szenvedek :(

Ő meg vígan elvan, javában ismerkedik.. meg direkt kínoz mert azt mondta maradjunk barátok de nekem nagyon fáááj. Mit tegyek?

2013. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Be kell venni a "Leszarom" tablettát. A remény hal megdöglött. Az új kedvencem a Szarok rája.
2013. ápr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!