Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok jól esne nektek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok jól esne nektek, ha a pasitok szépen átölelne benneteket és kisírná a múlt fájdalmait?

Figyelt kérdés
Én ezért is nagyon szeretnék egy jó kapcsolatot. Ha van erről valami sztoritok megoszthatjátok velem.
2013. febr. 23. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Nint ahogy nincs már egyetlen nö sem akiben meg biznék egy pillanatra is, ugyanugy nem létezik olyan nő aki egész éjjel a pasi vinnyogását hallgatná ahelyet hogy szexelnének egy nagyot :) A pasik ne sirjanak...
2013. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezt én szoktam csinálni.. nem tudom hogy esne ha ő csinálná de örülnék neki.
2013. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az nem esik jól, hogy szomorú, de örülök ha segíthetek neki feldolgozni a "fájdalmakat", mint ahogy meg is teszem, és teljesen mindegy mennyi időbe kerül mindez. Szóval első, nincs igazad.
2013. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem csinálnám sűrűn, mert tényleg nem állhat csak ebből a kapcsolat, csak nagyon ritkán.
2013. febr. 23. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:

1! érdekes, mert van benne általánosítás is.

Hát ebben mindig jó voltam, így már megszoktam. Nem zavar, legalább utána jól érzik magukat. Hát meg nem osztom, mert nem adom ki amit nekem mondtak, egyiket sem. Egy biztos megnyugszanak. N

2013. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szokott példa lenni rá, szegénynek elég sok régi bánata van. Nagy kiborulásokkal kezdődnek, amikben először én is megbántódom, de utána kibújik a szög a zsákból. Egy óra alatt elfárad és elalszik az ölemben, vagy betakargatom és főzök neki egy finom levest. Annyira szeretném, hogy boldog legyen.
2013. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezúton szeretnék minden női olvasótól elnézést kérni az elsö kommentben leirtkért, csak kicsit el voltam tájolva és nem teljesen figyeltem oda, hogy mit is írok. Igen ez egy buta primitiv álltalánosítás volt a részemröl ami miatt szégyellem is magam.

Szerencsére talán még idejében egy -számomra kedves- hölgy olvasó felhívta a figyelmemet erre a sértő megjegyzésemre.

2013. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Abból a szempontból jól esne, hogy örülnék, hogy megbízik bennem és elmondja bánatát és ápolgathatnám olykor. De ezek ne legyenek gyakori alkalmak. Fontos, hogy emelett amúgy erős, határozott alkat legyen. Sőt azzal, hogy igy néha elgyengül, nagyon vonzó lenne számomra, hogy ,,az oroszlánnak is van szíve" :). Én is szeretnem elmondani bánatomat, ezért ő is hallgasson meg engem és akkor egymást támogatnánk, segitenénk :) De mondom, ne legyen ez gyakori, mert akkor csak egymást húznánk a mélybe.

18l

2013. febr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled utolsó! :)
2013. febr. 27. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!