Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan küzdjem le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés
A problémám a barátnőm múltja. Vannak benne olyan dolgok, melyeket elég nehéz elfogadni, de úgy érzem képes vagyok rá. A gond az, hogy hiába fogadom el, attól még zavar. Pontosabban az zavar, hogy a múltban megtörtént rossz dolgoknál nem lehettem ott, rossz döntések. Zavarnak ezek a dolgok. A barátnőm kereste e helyét, és ezért sok sráccal lefeküdt... Mondanom sem kell mennyire zavar. Viszont képes vagyok elfogadni, ő is elfogadta a dolgaimat. Viszont tényleg zavar. Nagyon szeretem, segítsetek megtalálni a módján, hogyan kezeljem le magamban az ilyesfajta problémákat. Talán már ti is átestetek ilyesfajta problémán.

2013. jan. 22. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy neked hány pasival feküdt le előtted? Minek mondta el neked egyáltalán? Most vele vagy és Ő veled, csak ez számít...
2013. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért zavar ez? A múltjában nem lehettél ott, a döntéseit magának kellett meghoznia, még ha azok éppen rossz döntések is voltak, a maga útját járta/járja. Neked is voltak rossz döntéseid, nem?

Ne foglalkozz a múlttal, az már elmúlt.

2013. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Viszont egyik rossz szokásom ez a múltban turkálódás. Muszáj valahogy megváltoztatnom ezt a rossz tulajdonságomat. Szeretem ezt a lányt, és ő is viszont (eddig bebizonyítva).
2013. jan. 22. 23:01
 4/8 Pretty Ballerina ***** válasza:
Nem mindegy? Elmúlt, akármit csinálsz azt már nem változtathatod meg. Mért nem a jelenben élsz inkább?
2013. jan. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pont ez a problémám, nem tudom.
2013. jan. 22. 23:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Magadat is ostorozod a múltbeli hibáidért?

Ha igen, akkor inkább annak örülj, hogy sikerült belátnod, ha hibáztál. A múltat nem tudod megváltoztatni, de nem is kell. Azért van, hogy tanuljunk belőle, semmi másra.

2013. jan. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Talán ha lesz több, sok közös élményetek (akár szexuális is), akkor könnyebben elfogadod, mert úgy leszel vele, hogy Te vagy számára a legfontosabb.


Lehetséges, hogy féltékeny vagy az előző srácokra? Talán velük olyanokat is csinált, amit veled nem? És ez inkább csak irigység?


Engem sosem zavart a párom múltja, talán azért, mert én is követtem el hibákat. Igyekeztem magamból kiindulni, más is hibázhat, ezt is el kell fogadni...

2013. jan. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Tisztábban látom a helyzetet.
2013. jan. 23. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!