Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Manapság cikinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Manapság cikinek tartjátok, ha egy fiú udvarol Nektek, és nem első alkalommal fektet meg benneteket?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 14:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Azér abba nekem is jócskán van beleszólásom, hogy ki fektet meg és ki nem. Az udvarlás alatt nem tudom mire gondolsz, ha verset ír vagy állandóan bókol, akkor nálam nem nyerő.
2013. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem ciki,sőt.


Udvarlás nem egyenlő a versirással első.

Megdicsérni akármit,szépet mondani,figyelmesen viselkedni,engem lenyűgözött párom ezzel.


Irritáló a mai pasik nagy többsége,simán letudnék az ismerkedést annyival,hogy "csá,dugunk?"

Bár lányfüggő,soknak elég ennyi..

2013. márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Engem is pont ezzel vett le a lábamról a párom, a kedvességével és az odafigyelésével. Bár az az igazság, hogy nem igazán értem a nők egy részét, hogy miért kell nekik egy bunkó állat, aki csak lekezeli őket és miért nem tudnak beleszeretni egy érzelmesebb pasiba?
2013. márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Le leszek pontozva de nem érdekel. Annyira unalmas ez a kérdés a visszautasított pasiktól. Már a csaj egy rib@nc ha nem vele ment el? Mit értesz udvarlás alatt? Mert nálam a stílus számít. Udvaroljon, még jó hogy, de ne irkáljon verseket meg mondjon szebbnél szebb idézeteket. Nálam ez nem nyerő. De van akinél igen. Hallottam már olyat is hogy lerajzolta a srác a csajt meg hasonló kreatív megoldásokat. Rajzos szerelmi vallomás stb. De pl. engem az is borzasztóan idegesít ha egy olyan srác pl. ad ajándékot Valentin nap (mert szerinte ez romantikus) akivel abszolút nem tudnám elképzelni, hogy járjunk vagy akármi (itt nem arra gondolok hogy lefekszünk). Pont a minap volt hasonló visszautasított pasihisztiben részem. Nem bűn az, ha más tetszik és nem az, aki udvarol, vagy ő nem kell. Máris egyből egy szemét szuka, nem? Hát mit ne mondjak, ezzel aztán visszalehet vágni. És még általánosítva, mert minden csaj rib@nc. Engem pl. még első alkalommal nem fektetett meg senki. Én biztos ufó vagyok. Pont az a baj hogy 1-2 csaj ilyen és csak őket veszi észre mindenki. Ők a "jó nők". Hát akkor így jártok és ne tessék sipákolni.
2013. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem az udvarlást érzik cikinek, hanem a teszetoszaságot és határozatlanságot. Lehet menőn/lazán is udvarolni, ha valakinek jó a stílusa, viszont ha unalmas vagy akkor hiába viszel neki virágot meg minden nem fogsz neki kelleni.
2013. márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Én utálom már ezt a sok "csalódott" pasit, mindegyik csak a nőket ribancozza le, nem tudják elviselni ha nem kellenek nekik. Minden nő ribanc akinek nem kellenek. A kudarcot is el kéne tudni viselni, de hát úgy látszik a kis nyafkák csak sírni tudnak, hogy jaj nem kellek senkinek, csúnya lányok de gonoszak:) Szánalmas! Sajnáltatni azt tudják magukat csak azt várják el, hogy vigasztalják őket, de nekik ne kelljen semmit sem csinálniuk! Szégyen, hogy idáig züllött a férfitársadalom! A nők nagy része is az igaz, na de a férfiakat sem kell félteni!
2013. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező!Igen ez manapság ciki!A legtöbb nő le sem sz@rja azt hogy te micsoda gavallér vagy,sahnos ez a tapasztalatom nekem is.A legtöbb nőnek a bunkó macsó a nyerő,mert az elérhetetlen számukra,vagy is az annak tűnik.Sajnos a nőkben van egy ilyen fajta kínzás szerű dolgo.Ha rendes vagy az a baj,ha rossz fíú vagy akkor az a baj,bár még mindig van esélyed náluk akkor.Az hogy lefekszik veled az első alkalommal,azt azért külön venném ettől.Én inkább az udvarlást ragadnám ki a kérdésedből,mert a legtöbb nő manapság nem preferálja a hagyományos udvarlást,sőt azt ők cikinek és erőltettnek tartják.
2013. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ki tudna engem első alkalommal megfektetni? Senki...
2013. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ma 14:49


Ha téged már mondjuk az 5. alkalommal utasítanak el akkor te nem sírnál?És olyan felemelően éreznéd magad?Csak kérdem...nem kell ezen csodálkozni hogy sok és ehhez hasonló kérdés van,miközben egy két srácot olyan szinten megsért egy két pi.csa hogy az nevetséges.Ez nem sajnáltatás de az embereknek van egy ön értékelése és ha azon sokszor csorba esik még jó hogy el kezd sírni.Én szerencsére nem azta a tábort erősítem de azért itt az oldalon is és az életben is látom ezt a viselkedést nők rélszéről.

Aztán ha ti nők vagytok elutasítva akkor a pasi egy puha pöc.sű szemét mert nem kell neki.Pont múltkor volt itt egy kérdés egy csajtól,hogy a srác visszautasította és ő ezen hogy állhatna bosszút.Titeket nőket sem kell félteni,mert ti meg azt gondoljátok minden f@szinak ti kelletek,aztán ha vissza utasítanak akkor a pasi a legnagyobb puha pö.csű szemét...nevetséges..

2013. márc. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
és még keveset is mondtál. Ismerek embert, aki már 500-nál tart, abból kb 50 kifejezetten paraszt stílusú visszautasítás volt. Egy nő túl sem élne ilyet, ott zokogna hetekig a barátnői vállán.
2013. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!