Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit illik vinni első alkalomma...

Mit illik vinni első alkalommal az én szüleimnek a párom szüleinek?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltuk be kéne mutatni egymásnak a szüleinket egy ebéd alkalmával,de nem tudom ilyenkor mit illik vinni. Én már többször jártam náluk és a barátom is nálunk.Első alkalommal bonbont vittem anyukájának,de nem tudom a szüleim mit vigyenek Neki.Vmi jó ötlet?:)Köszi!
2008. febr. 12. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A vendég szokott a háziasszonynak egy kis csokor virágot a házúrnak meg egy üveg bort. de persze lehet ez bonbon. de pl ha apukád borászkodik, vagy anyukád szeret sütit sütni akkor egy üveg házi bor, vagy egy tál süti.

ne nagy dolgot.

2008. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell nagy dolgot vinni. Valamilyen finom ital, ha van valami kedvencük azt, ha nincs akkor pedig bort, de derítsd ki milyet szeretnek és a süti szerintem nagyon kedves, de lehet virág is vagy csoki, bonbon. Egyéb ajándék nem kell. Úgysem ez a lényeg. :)
2008. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
egyezik a véleményem az elözö kettövel!!!!!
2008. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :) Sztem maradok a házi sütinél,azt a párom is szereti:)
2008. febr. 14. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!