Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy van egy barátom? Ő az első és fogalmam sincs hogy hogyan közöljem velük. Légyszi adjatok pár tippet. Köszönöm én: 16 ő: 18

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen megmondod,h van barátod=D

Bemutatod nekik és kész=Dén is ezt tettem=)

15/L

2010. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm. még mindig várom a tippeiteket :))
2010. okt. 29. 16:15
 3/12 199303 ***** válasza:
100%

nekem a barátom mondta el anyumnak h együtt vagyunk:D véletlen mondta el:)

én is anyum is meg a barátom is szoktunk egy oldalon pokerezni.egyik nap csak anyum meg a barátom voltt fent pokeren én nem voltam itthon. és a barátom meg nem tudom miért azt hitte h anyum már tud rola h mi együtt vagyunk és megszolalt anyumnak: mit tetszik hozá szolni h együtt vagyok a lányával:D

mikor haza jötem anyum megszolalt h erröl mikor akartam neki szolni h együtt vagyunkk_:D


17/L

2010. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Meséld el a szüleidnek egy beszélgetés közben, hogy megismertél egy rendes, kedves srácot, és úgy néz ki, hogy együtt fogtok járni.


nem kell ezt túlbonyolítani. Normális szülő örül az ilyeminek.

2010. okt. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

uhh. az úgy durva. már gondoltam arra is hogy facebookra kirakom azt hogy kapcsolatban és majd megtudja akkor ha fellép és meglátja az állapotomat... :D

de lehet kicsit kiakadna hogy miért nem mondtam el...

2010. okt. 29. 16:21
 6/12 199303 ***** válasza:
a 17éves lány vagyok szerintem ne a facebookal akard anyukáddal közölni:) de aszem ne is akarj ugyjárni h esetleg valaki mástol tugya meg ugy bizti nem örülne neki:) tapasztalat a barátom miatt anyum eléggé kiakadt h töle tudta meg nem tölem:D
2010. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

igen, már rájöttem hogy a facebookos ötlet nem jó :S

nem igazán szoktam velük ilyenekről beszélni ezért nem tudom hogy hogyan álljak eléjük.

2010. okt. 29. 16:37
 8/12 199303 ***** válasza:
adnék neked szivesen tanácsot:) csak az a baj h nekem meg ö az elsö barátom és igy én még nem közöltem anyumal ilyet soha mert ez közölte saját magát anyummal:D
2010. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de legalább nem kellett azon gondolkoznod hogy hogyan mond meg neki :D
2010. okt. 29. 16:48
 10/12 199303 ***** válasza:
hát igen :D a barátom megoldota:D csak kicsit meglepödtem mikor haza értem:) de lehet igy jobb:D
2010. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!