Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, olyan rossz ha őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, olyan rossz ha őszinte vagyok és elmondom amit én szeretnék?

Figyelt kérdés

Személyiségemet tekintve rendkívül ragaszkodó, összebújós és szeretgető típus vagyok. Fontos számomra nagyon az, hogy kimutathassam az érzéseimet az általam szeretett személy számára. Olyan lányt keresek, akit szeretgethetek, akit imádhatok, akit ölelgethetek, akit körberajonghatok, akit puszilgathatok, akinek napjában számtalanszor elmondhatom, mennyire szeretem és hogy mennyire fontos nekem, akiért minden tőlem telhetőt megtehetek, akire gondolhatok minden percben, akinek nézhetem a szemeit, ahogyan ragyognak, akinek foghatom a kezét, akinek azt mondhatom, hogy mellette akarom leélni az életemet. Nagyon fontos nekem a társam a párkapcsolatban, és szeretek minél több időt vele tölteni amennyit csak lehet, amikor csak alkalmam van rá. Szeretek kettesben sétálni egy csöndes helyen kint a szabadban, legyen az egy tó, vagy park. De nagyon szeretek csak a tv előtt összebújva pihenni. Szeretek meglepetést szerezni, és örülni annak, hogy látom, hogy örömet szereztem. Romantikus alkat vagyok. Imádom meglepni a másikat egy gyertyafényes vacsorával, amelyet akár én készítettem el. Olyan lányt keresek, akinek hozzám hasonlóan ezek a dolgok fontosak. És azt szeretné, hogy mindennél jobban szeressék, mint ahogyan én is. Köszönöm hogy elolvastad, várom válaszodat, és kívánok szép napot és minden jót Neked!


Szia, Attila


(Társkereső adatlapomon van ez)


2013. ápr. 2. 15:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem rossz egyáltalán, csak ez egy kicsit már sok.:D
2013. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Nem rossz, csak manapság nem sok nő értékeli, túlzásnak érzi.

Párom ilyen, mint te, de belőlem egyre kevesebb van, aki ezt értékeli.

23/L

2013. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hát pedig én nem tudok más lenni.
2013. ápr. 2. 15:51
 4/27 A kérdező kommentje:
27/F
2013. ápr. 2. 15:53
 5/27 anonim válasza:
Nem egyáltalán nem baj ha őszinte vagy, de a kevesebb néha több szokás mondani... de ha ezt így közlöd akkor lehet h úgy érezné h "megfojtod" a szereteteddel.Szerintem hagyd inkább h megtapasztalja,érezze ezeket a dolgokat.
2013. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Az a nő, akinek a fejében is van egy kevés az olyan messze elkerül téged, hogy még, egy ilyen bemutatkozó alapján.
2013. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Legközelebb a negatív oldaladat ird le, úgy korrect lenne az "előadás".
2013. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Olyan lányt keresek, akit szeretgethetek, és imádhatok, akit ölelgethetek, és puszilgathatok , Nagyon fontos nekem a társam a párkapcsolatban, és szeretek kettesben sétálni egy csöndes helyen kint a szabadban, legyen az egy tó, vagy park. De nagyon szeretek csak a tv előtt összebújva pihenni. Szeretek meglepetést szerezni, és örülni annak, hogy látom, hogy örömet szereztem. Olyan lányt keresek, akinek hozzám hasonlóan ezek a dolgok fontosak. Köszönöm, hogy elolvastad, szép napot! 


Akkor csak ennyit?

2013. ápr. 2. 16:03
 9/27 A kérdező kommentje:
2 párkapcsolatom volt, évekig tartottak, és egyik sem a személyiségem miatt ment tönkre.
2013. ápr. 2. 16:05
 10/27 anonim ***** válasza:
ez nem sok, rengeteg. futnék, míg a lábam bírja. figyelj, természetes, hogy fontos a szerelem, fontos a társ, de attól még különálló ember vagy és a párod is az. ne akarj senkit megfojtani. tudod, mi nők férfit keresünk. férfit, aki mellett nők lehetünk. fontos, hogy legyen kihez bújni, de nem mindegy, hogy te teszed a fejed az én vállamra, vagy én a tiédre. remélem érted, amit mondani akarok. azt sugalld, hogy magabiztos vagy, akiben akad romantika. erre bukunk mi csajok :)
2013. ápr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!