Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam-e a leendő barátomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam-e a leendő barátomnak, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Úgy érzem, minden kapcsolatom ezért ment tönkre. Nem mertem a pasimat begerjeszteni. Nagy nehezen megmondtam mi a helyzet, megértő volt, de tudom hogy ez nagyban közrejátszott a szakításban, nem tudott várni én meg tartottam a helyzetektől.
2008. jún. 11. 23:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg, egészen másképp fog viszonyulni hozzád.

én is 21 vagyok és szűz, de én biztos el fogom mondani, ha már "kerülgetjük" a témát. Petting már nekem is volt, csak szétmentünk :S

2008. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
Természetesen mondd meg neki. Tudjon róla, hiszen neked is jobb lesz, ha nem úgy fog veled viselkedni, mintha már "tapasztaltabb" lennél, az lehet, hogy még nem lenne túl jó. Csak gyengéden..;)
2008. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Természetesen mondd meg neki, látja, hogy bízol benne és neked is sokkal jobb lesz az első élmény... Csak gyengéden... ;)
2008. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. jún. 15. 23:59
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondtam! és megköszönte, hogy megbiztam benne. Egy kapcsolat az öszinteségre alapul, miért löjük el az elején? Joga van tudni! És ha tudja másképp viselkedik, gyöngédebb és figyelmesebb!
2008. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Eddig megmondtam mind2-nek, akikkel komolyabb volt, az egyikkel volt az, hogy úgy látszott meghatotta, aztán nem bírt várni, nem tudott hogy kezelni. De meg fogom mondani én is a leendőnek, megerősítettek a válaszok.
2008. jún. 23. 21:28
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

ez hüjeség hogy azt gondolod hogy a pasi azt hisszi majd hogy mást is ki akarsz próbálni szexeljetek aamennyit csak tudtok puszilgassad azt is amit gondolok simogasd a szex után meg ijenek hátulrol öleld át ha alszik és fogd meg a sszerszámot hogy lássa hogy kivánod és csak őt akarod akkor nem fogja azt hinni hogy mást is kiakarsz probálni ha neked meg megjön akkor se hanyagold el hanem nyugodtan simogasd meg esetleg elis rázhatod neki sőt az jol esik neki mert veled ugyse tud akkor mit kezdeni de bugyin keresztül akkor is simogathat

sok sikert de mindenkép mond el neki

ez fontos

még neem hallottam ojan fiurol aki neem értette volna ezt meg sőt örülni is fog neki szerintem

2008. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Fhu köszi, nekem hasznos volt ez a válasz is! :)
2008. júl. 13. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!