Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam-e a leendő barátomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam-e a leendő barátomnak, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Úgy érzem, minden kapcsolatom ezért ment tönkre. Nem mertem a pasimat begerjeszteni. Nagy nehezen megmondtam mi a helyzet, megértő volt, de tudom hogy ez nagyban közrejátszott a szakításban, nem tudott várni én meg tartottam a helyzetektől.
2008. jún. 11. 23:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem igen, tudjon róla ....

egyáltalán nem ciki, hogy az vagy :), sőt, szerintem értékelni fogja hogy talán vele vesztenéd el

2008. jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen megmondanám, ha fontos vagy neki, akkor majd ő bevezet ÉRZÉSSEL a szex világába. Hülye pasik, ezt értékelni kellene inkább... na de mindegy. Mondd meg, akkor elvileg figyelmesebb lesz Veled. Én ezt tenném.
2008. jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Amelyik nem tud várni, nem érdemel meg. Akkor adod oda magad valakinek, amikor te úgy érzed, hogy itt az ideje. De hazugsággal nem mész semmire. Szerintem legyél őszinte, aki értelmes, az megérti...
2008. jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagyok! Számomra jó érzés volt hogy a bnőm megbizott bennem és ezt a féltett titkát megosztotta velem. Valahol ez is egy bizalmi dolog. Az első együtlétnél is figyelmesebbenk kell ilyenkor lenni, úgyhogy szerintem mindenképp tudnia kell, hogy még érintetlen területen jár. Kellő gyengédséggel és türelemmel kell viseltetnie. Emlékszem, hogy az első alkalommal én magam nem is mentem a csúcsra, csak a bnőm. De egyáltalán nem sajnáltam. Én úgy gondolom, hogy valahol ez egy megtiszteltetés volt számomra, hogy én vezethettem be a testi gyönyörökbe. Sok sikert Neked!:-)
2008. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Jah egyébként voltak már dolgok, csak konkrétan "az" nem volt. Tuti, hogy érezné a viselkedésemből ezt, ha nem mondom el. Viszont ha megtörténne, biztos hogy magabiztosabb lennék ezen a téren és én is kezdeményeznék.
2008. jún. 11. 23:28
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen mondd meg neki!

Ha emiatt elhagy, akkor CSAK JÓL JÁRTÁL! Akkor nem is érdemelt meg téged!

Ezen kívül akkor tud megfelelően viselkedni veled.

2008. jún. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

ha komolyan szeret biztos hogy megérti.ha meg nem akkor meg sem érdemel.én még örülnék is neki hogy nem egy olyan csaj vagy..

Mert ahol én élek egy kis városkában ott csak "olyan" csajok vannak akik már réges régen nem szüzek.És én biztos értékelnék egy ilyen nőt mint te vagy bár nem ismerlek


egy fiu

2008. jún. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

S mi van, ha azt gondolja majd, hogy mivel ő az első, biztosan más pasit is ki akarok majd próbálni, és ezért nem fog megbízni bennem, vagy szakít? :)

Amúgy köszi az eddigi válaszokat.

2008. jún. 11. 23:55
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
a pasik nem kombinálják ennyire túl a dolgokat.. nem fog erre gondolni! és neked sem kellene! Fiatal vagy, élvezd az életet! És gondolom ez a kapcsolat még nem lehet túl hosszútávú.. szal nyugi.. légy boldog, mert ma a legtöbb korodbeli sajnos nem az! és a szüzességed elvesztése télleg sok addigi gátat föl fog szabadítani benned, de elsősorban jódarabig az a fiú iránt , akivel elvesztetted!Tehát, ha megtaláltad az erre érdemes fiút, akk mond el neki bátran!
2008. jún. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki bátran! és egyébként akivel vesztetted el az ártatlanságod, hozzá fogsz a legjobban ragaszkodni és talán örökre:)
2008. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!