Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel szerezhetnék örömet neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szerezhetnék örömet neki?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,és van egy 16 éves barátom akivel másfél éve vagyunk együtt. Ő az első szerelmem, vele randiztam először és vele éltem át az első csókot is, egyszóval gyakorlatilag mindent. Fordítva ugyan ez a helyzet. Nagyon helyes, kedves srác és imádom őt, de az apjától elég...hogy is mondjam, régimódi nevelést kapott. Ebből kifolyólag jóval udvariasabb az átlagnál, és nem akar velem lefeküdni a 16. szülinapom előtt, pedig tudom hogy ő is szeretné. A legtöbb ameddig eljutottunk az az volt hogy (én pólóban és bugyiban, ő pizsamanadrágban) az ágyon fekve csókolóztunk és simogattuk egymást, de még csak nem is intim helyeken és mielőtt tovább mentünk volna abbahagytuk. Éreztem hogy keményen állt neki, többször is volt már ilyen de ő mindig próbálja leplezni és szerintem kicsit zavarban is van miatta. :D Szóval ennél tovább nem jutottunk, de én már nagyon szeretném ha egy szintel feljebb lépnénk, ha nem is történne meg a dolog lehetne egy kicsit több. Néhány nap múlva ott alszok náluk és szeretnék valamivel örömet okozni neki.Na most mivel még szűz vagyok soha nem csináltam ilyesmit és nem szeretném elbénázni, úgyhogy tőletek kérek tanácsot, azaz a nálam tapasztaltabbaktól. Csak egy kis pettingre, kényeztetésre gondoltam, de mit csináljak, mit ne csináljak? Bármilyen tanácsot, segítséget,esetleg saját tapasztalatot örömmel fogadok!
2013. ápr. 1. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki ezt, hogy nagyon szeretnéd, ha tényleg olyan rendes meg fogja érteni.
2013. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a dolog... Mellé nem nyúlhatsz. Gondolom megint előjön a bugyi-póló-pizsinadrág simi itt-ott. Simogatás közben tévedjen el a kezed... mondjuk a nadrágjába... Remélem tovább nem kell részletezni :)
2013. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is erre gondoltam, de gondoltam kissé merész lenne :D.
2013. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én értékelném ;))
2013. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:D Azt hiszem nekem kéne lépnem mert ő nem nagyon fog,szóval valószínűleg az lesz amit tanácsoltatok és attól remélhetőleg egy kicsit megjön a bátorsága. :D Ment a zöld kéz mindenkinek.

Ja és várok még válaszokat! :)

2013. ápr. 2. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Mint már előttem írták a pólós bugyis pizsigatyásnál tévedj el úgy, hogy közben csókolóztok.. Kicsit kézimunkázz aztán onnantól szerintem ő is beindul :P Csak annyit mondhatok, hogy: Sok szerencsét! :)
2013. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerôs helyzet... Csak én sajnos nem bírtam eddig várni...:P

Tök szépen leírtad, látszik, hogy nagyon érett vagy!:)

Lassan simogass, tényleg nagyon lassan, elôször körülötte, aztán nagyon finoman érintsd meg elôször gatyán keresztül... Közbe csókolózzatok, az úgy nagyon fincsi:):D Éééés másik kezeddel is simizheted pl a hátát, karját. Egyébként elôtte - nem írtad, bár nem zárom ki, hogy csináltátok - mehet a nyak->felsôtest puszilgatás-simizés. Az nagyon jól tud esni nekem is, és a fiúmnak is, ha lágyan puszilgatom a nyakát, és finoman rálehelek, hogy érezze a meleg leheletemet. Abba azóta, mióta elôször csináltunk, beleborzong ô is, meg én is:) Lehet még a fülét puszilgatni, akár kicsit a nyelveddel is, nagyon jól tud esni... Hmmm:)/

Egyébként beszéltetek már arról, kinek mi a fétise? Csak mellékkérdésként.

Szerencsés vagy, hogy ilyen rendes fiúd van!:) Mellesleg mikor töltöd be a 16-ot, és ô mikor a 17-et?

Ja, éééés mit akartam még.... Hát nem tudom. Ha akarsz még kicsit dumálni, akkor nyugodtan írj, nekem tök szimpi vagy, meg érdekel, hogy milyenek vagytok ^^

Na remélem kicsit tudtam segíteni, ha meg nem, akkor majd írsz, és kérdezel:)

Puszi, L/16

2013. ápr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!