Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat a székely barátai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat a székely barátai arra biztatják, hogy készítsen ki? Miért hallgat rájuk?

Figyelt kérdés

Párom székely. A székelyek egybetartanak.

8 évvel ezelőtt, még pár éve is az volt mindegyik barátja véleménye, hogy nagyon jó vagyok.

Azóta született 2 gyönyörű kislányunk és szerintem irigységből, de most arra biztatják sajnos, hogy készítsen ki engem.

Én sajnos imádom a páromat, de ő nagyon büszke arra, ha a barátjaival van, én hívnám és ő kinyomdossa vagy nem veszi fel vagy bunkón viselkedik.

Hogyan csinálhat ilyent?

Őrületbe kerget...



2013. ápr. 1. 19:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%
Kedves kérdező, minél többször megnyilatkozol, annál nyilvánvalóbb, hogy veled lehet a baj... inkább gondolkozz el, mit tettél azért, hogy ilyen lett a párod.
2013. ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
96%
Arról ne is beszéljünk, hogy apai ágon a gyerekeid is székelyek... egyszer majd tedd eléjük a sorokat, amiket ide leírtál.
2013. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj kérdező,de engem nagyon irritál a kérdésed és a személyiséged is.

Azt írod a párod székely,kulcsszónak meg beírod,hogy "románok".

2013. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
95%

a 23 lány vagyok, a kulcsót, csak most látom.


Az előbb gondolkodtam, hogy vajon igazságos voltam-e veled, amiket írtam, de igen, továbbra is fenntartom.


Te egy cseppet sem tiszteled sem a párodat sem a barátait. Szerintem ki mint vet, úgy arat...

2013. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudjál már kérdező, de írd már le nekem hogy miből gondolod hogy bunkók a székelyek. Mert én ismerek párat és dolgos, rendes emberek. És ez nem csak a látszat ahogy te írtad.

Abba belegondoltál hogy a két gyereked félig székely származásúak? Róluk is ez a véleményed?

2013. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
Kedves, kerdezo, hamar igy ... te ki fia borja vagy?
2013. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Jesszusom, de hamar fordult a kocka...Emberek, ne felejtsük el, Ő a szenvedő fél, akármivel is illette szenvedése okozóját (és kapcsolt köreit) Mondhatom, nagyon humánus így nekimenni a panaszkodónak. Kedves kérdező, csak még annyit, hogy valószínűleg ki fog nyílni a szemed és nem fogod ennyire "imádni". Már csak a gyerekek miatt is lépni fogsz remélhetőleg, mert ez nekik is pokol lesz.
2013. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Te milyen származású vagy egyébként?Csak mert a magyarok is ilyenek szerinted...
2013. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Tudjátok pár éve még én is védtem a székelyeket, imádtam és dicsértem őket!!! Valóban dolgos, rendes embereknek tűnnek!!! De ha 10 évet leélsz egy ízig-vérig székellyel, akkor lesz tapasztalatod!!!

Sajnos jól tudod, pokol az életem.

2013. ápr. 1. 22:24
 20/24 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek a magyar se,a székely se jó.

Akkor biztosan román.Azért az a kulcsszó.

2013. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!