Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kedvelem a barátnőm egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kedvelem a barátnőm egyik barátnőjét velem van a baj? Mit csináljak, hogy el tudjam fogadni? (Lent 30F)

Figyelt kérdés
Mostanában gyakrabban vagyok a páromnál(félig meddig együtt élünk),és jobban megismertem a barátnőit,barátait.Nagyon bírom Őket,de van egy csaj,akit nem bírok elviselni.Próbálom visszafogni magam,és normális lenni,hisz nem bántott,de érzem,hogy valami nem gömbölyű..A barátnőm mondta,hogy érzi,hogy nekem nem szimpi,de Neki nagyon fontos.Megértem,és el is fogadom,de nehéz úgy otthon lenni,hogy ott van..(elég gyakran)Szerintem ok,hogy a barátnő fontosabb,mint a kapcsolat v. kb. annyira fontos nem ezzel van a bajom,csak magam sem értem miért,de nagyon nem kedvelem a lányt...Mit csináljak?Jópofizni nem akarok,de azt sem szeretném,hogy a páromnak szar legyen miattam...

2013. márc. 31. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

először is engedd meg nekem, és nézd el: Nagyon kedves a barátnőd hogy annak ellenére hogy tisztában van a helyzettel, nem próbál megoldást találni csak megkért fogadd el és kész..

Én a helyében megpróbálnék minél kevesebb lehetőséget adni nektek hogy találkozzatok. Nem arra gondolok hogy ne legyen nálatok sose az a bizonyos lány, csak arra hogy tehetné ezt ritkábban, v. akkor amikor te nem vagy otthon, valamint a barátnőd is találkozhatna vele máshol.

Én azt javaslom a barátnődet próbáld meg finoman megkérni ezekre. Meg kell hogy értse, Te is szeretnél otthon nyugodtan lenni. Fontos a kapcsolatban a kompromisszum és az arra való hajlam! A megoldáshoz 2 ember kell, nem járja hogy neked csak úgy elkeljen fogadnod ezt így ebben a formában..szerintem

Drukkolok :)

29/L

2013. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzővel.

A kérdésedre válaszolva, nem veled van a baj. Egyszerűen csak két különböző természetű, egyéniségű emberek vagytok és ezért nem tiszta a dolog. De ha elmondod a párodnak, hogy nem szeretnél vitatkozni és hogy te nem szívesen vagy együtt azzal a lánnyal, biztos megérti. Kérd meg őt, hogy keressetek megoldást minél előbb a problémákra, mert ha most nem beszélitek meg, csak fokozódnak a problémák sorai és ez nagyobb veszekedéshez is vezethet. Tehát a megoldás egy értelmes beszélgetés. Szerintem kitaláltok rá valamit. Hajrá! :)))

2013. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!