Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akiknek nincs pasijuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek nincs pasijuk, hiányzik nektek az ölelgetés, meg az hogy együtt tölthessétek vkivel az időt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 20:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
persze hiányzik és minden más is ami azzal járna
2013. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Igen, de nem fogok bánkódni emiatt. Felkészülök a szerelemre amíg egyedül vagyok, kiélvezem addig így.


21/N

2013. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Na, a 7-es személyében meg is jelent a puncivadász :D
2013. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hiányzik...:)
2013. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Néha igen, néha nem. De ha kifejezetten intimitásra vágyom és nincs ki megadja éppen, akkor elmegyek táncolni a barátnőimmel. Ott is nagyon jól érzem magam, és férfiakkal is vagyok körbevéve.

Az ölelés inkább csak akkor hiányzik, ha van olyan, akitől szeretném, de nem kapok.

2013. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Gondolom szeretet hiány egy jele.:D De amúgy én velem is volt már ilyen:D

17f

2013. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Igen, úgy megnéznék most egy filmet összebújva, ölelkezve... :)))
2013. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak a noknek, tud am hianyozni :D
2013. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Igen , nagyon hiányzik!A barátőim folyton azzal etetnek hogy milyen szép vagyok(amivel nem igazán értek egyet), meg tetszem(-ettem) már sok fiúnak , de nem értem akkor miért nincs egy olyan akivel járhatnék is.Nem kell engem rózsákkal elhalmozzon , sem moziba vigyen vagy ilyesmi. Egy szimpla beszélgetés is megtenné. De mivel ez nem adatott meg nekem csak álmodozgatni szoktam , milyen lenne ha...

Tudom hogy ez nem jó hogy ha ilyan illúziókkal táplálgatom magam , de legalább valamennyire enyhül a hiányérzet:)

2013. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Az rideg,hogy én is kaptam,mondjuk szerintem nem a kérdezőtől.
2013. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!