Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem adni egy (tényleg jó) ötletet hogy kiszeressek egy rettentően nehéz plátói szerelemből?

Figyelt kérdés

2013. márc. 31. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem fogsz tudni kiszeretni belőle:)
2013. márc. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én már kaptam pár választ ugyanerre a kérdésemre!:) olvasgasd http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__41184..
2013. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Végül is a legjobb kiábrándulási mód, ha elveszed:DD
2013. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Állj elé, és mondd el mi van. Két fő lehetséges kimenet: nem lesz többé plátói, hanem igazi. Vagy elküld a fenébe, így vége az álmoknak.
2013. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elhatározás kérdése. Ő szeret téged? Nem? Akkor mondasd ki vele. Vallj neki szerelmet és hagyd hogy elutasítson. És zárd le magadban ismerkedj új emberekkel.
2013. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
soha de soha nem vered ki a fejedből. akármilyen szerelmes is leszel majd életed során. Ő lesz mindenben a viszonyítási alapod. szeretni fogod és ha már nem is olyan erősen mint most de gyakran eszedbe jut majd. mert ha Ő az első komoly szerelmed akkor neki köszönheted h nővé/férfivá értél. én is pont ilyen helyzetben vagyok. remélem segítettem a valaszommal valamennyire.
2013. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát ilyen nekem is kéne.!

Ha szeretnél beszélgetni, nekem írhatsz..

Ugyan ilyen helyzetben vagyok..

2013. ápr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Voltam már így. Öt évbe telt, de végre eljutottam oda, hogy már egyáltalán nem érdekel semmilyen formában.

Én nekiszaladtam fejjel az érzésnek. Ami ugye nem móka és kacagás volt, hanem kínlódás, mert nem szeretett viszont. Kerestem mindenben a hibát, hogy hátha megfogom valahol, ami kiábrándító benne.

Végül sikerült ilyen pontot találni benne, azt felnagyítottam a fejemben, és onnantól megtört a varázsa. És amikor már olyan volt, mint mindenki más, rájöttem, hogy csak én misztifikáltam túl a képességeit és a "varázsát", tök átlagos volt, én tettem különlegessé csak a fejemben. :)


Szóval keress benne kiábrándító dolgokat.

2013. ápr. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem akarat kérdése, hanem idő. Ha nem hergeled magad rajta (nem lesed a fotóit meg az életét facebookon, nem keresed vele a kapcsolatot) akkor idővel kikopik az agyadból. Jó hír: nincs olyan, akit ne lehetne elfelejteni, ez tapasztalat.
2013. máj. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül keresi a kapcsolatot vele. Mi van, ha az élet hozza úgy, és nem egyszer, (rövidebb, hosszabb időközönként)? Innentől kezdve már nem akarat és nem idő kérdése.
2013. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!