Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem szerelemből szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lukács Bélaa kérdése:

Miért nem szerelemből szeret már? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 9 hónapja vagyunk együtt lassan, és reggeltől estig beszélgetünk telefonon. 3 napja szólt hogy már nem szerelemből szeret hanem ,,csak úgy" szeret. Azt mondta hogy sokkal jobban mint egy barátot, kötődik hozzám, imád velem lenni, de már nem szerelmes mint mikor összejöttünk. Mikor nincs velem nem hiányzok neki annyira mint az elején. Ez természetes, vagy ti mit javasolnátok? Szerintetek az lehet a baj hogy mindig beszélünk, reggeltől-estig?

2013. márc. 23. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy másik csávó bekerült a képbe valószínűleg.
2013. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
100% hogy nem került be másik srác.
2013. márc. 23. 17:37
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

nem tudom hány évesek vagytok, de ez az igazság, ez az élet

a szerelem nem örökké tart, az egy állapot, ez elmúlt

semmit ne tegyél, ennek vége lesz teljesen, sőt szakítás a vége N

2013. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
kicsit próbáld ráhagyni a dolgot,hogy magától jöjjön rá hogy hiányol téged
2013. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
nők már csak ilyenek :S jön egy jobban kinéző pali és már ki is dob,
2013. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, egyértelműen az a baj. Nagyon ritka az olyan kapcsolat ami ezt elviseli. Ennek az az oka, hogy egy kapcsolatban valamelyik fél mindig kevésbé szereti a másikat, és az a fél előbb-utóbb belefárad ebbe.

Én az érem másik oldaláról ismerem a helyzetet, srác vagyok, és a barátnőmnek nem nagyon voltak haverjai, barátai, ezért állandóan rajtam lógott, állandóan együtt voltunk, ha nem akkor meg telefonon beszéltünk. Ez az elején jópofa dolog, de amikor az embernek az egész élete háttérbe szorul, és csak a barát/barátnővel közös programok, vagy beszélgetés van, az tönkreteszi az egészet.

Szerintem az a normális ha naponta 1-2 telefonhívás van, azok se órákig tartanak, hanem tényleg addig amíg szükséges ahhoz hogy a kontakt meglegyen, és mondjuk egy héten 2-3-4 randi ami jó. E melett akkor mindenkinek van ideje a saját dolgaira stb, nincs az az érzés hogy megfolyt a kapcsolat.

Nem akarok belegázolni a lelkedbe, de tapasztalatból mondom hogy kétlem a barátnőd érzései a visszájára fordulnának, lehet hogy jobban járnál ha most befejeznétek. Csak az idő és az energia menne el bele, de gyümölcsöt ez a kapcsolat már nem fog hozni szerintem. :S Ha te nem is teszed meg, akkor majd a lány megteszi ha belebotlik valami szimpatikus srácba. Nem érdemes megvárni, sokkal rosszabb lesz mint ha most megbeszélitek hogy ennek így nincs értelme, és szépen továbbléptek mind a ketten.

2013. márc. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
aztmonja hogy nem akar elveszíteni! am 16 vagyok ő nemsoá 18 lesz
2013. márc. 23. 17:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Hanyagold kicsit a lányt, foglalkozz más dolgokkal, beszélgess más lányokkal! Szerintem csak az kell neki hogy kicsit megijedjen hogy elveszíthet. Ilyenek a lányok!:(
2013. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Fentieknek igaza van. Az a baj hogy ez egy nagyon komplex dolog amit 16 évesen nem biztos hogy átlátsz, de egy nőnek ebben az életkorban (meg minden életkorban) olyan férfira van elsősorban szüksége aki tapasztaltabb nála és előrébb tart az életben mint egy 16 éves serdülő fiú. Ne vegyél rá mérget hogy nagyon távolról nem került valaki a képbe, de ha így is van, a szerelem elmúlik. Nincsen veled semmi baj, egyszerűen csak mindenki így működik. :) Szerintem várd meg hogy mi lesz, semmiképp se akaszkodj rá, és tartsd tiszteletben ha már nem úgy tekint rád mint a szerelmére.

22F

2013. márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy nem akar elveszteni, mert megszokott és 9 hónapja szerves részét képezed az életének, és nyilván nem kezdett volna veled ha nem szeretne, de ha az ő szemszögéből kéne vázolni a helyzetet, akkor azért van veled, mert túlságosan hozzá vagy nőve, ugyanakkor ő már inkább barát ként gondol rád, viszont ha azt mondaná hogy legyetek csak barátok akkor nyilván otthagynád. Így nem marad más választása mint veled maradni egy szerelmi kötődéstől mentes dugó barát kapcsolatban hogy úgy mondjam. Remélem követhető.

9-esnek egyébként igaza van, két sikeres felnőtt esetében lényegtelen hogy melyik fél fiatalabb a másiknál 1-2 évvel. Tizen éves korban ez viszont még egész máshogy működik. 18-9 évesen már sokkal inkább egy egyetemista, vagy 24-5 éves dolgozó srác felé fog húzni mint egy nála fiatalabb még le se érettségizett fiú irányába. Eleve respect hogy egyáltalán összejöttél vele. De az én meglátásom az hogy inkább gondol rád egy öcsiként, mint férfi ként. Minél előbb látod be, annál jobb. Ennek nincs jövője... sajnálom. Tudni kell felismerni mikor veszít az ember.

6os voltam

2013. márc. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!