Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor szeret szerelemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeret szerelemből?

Figyelt kérdés
Van egy lány 4 nap alatt össze jöttem velem 8 hónapig jártunk és tegnap elmentünk arra a helyre ahol össze jöttünk és mondta nekem hogy ő sose szeretett szerelemből csak barátságból és vége... én elkezdtem sírni ott hagytam megfordultam ő is sírt de én elmentem aztán vissza mentem mert szeretem és nem akarom elveszíteni de már nem volt ott utána futottam beszélgetünk hogy maradjuk barátok és mondta hogy mennyek haza a következő busszal elmentem a buszmegállóba találkoztam az unokatestvérével és ő mondta hogy hülye ez a lány... én vissza mentem a házukhoz és vártam hogy menjen szakköre kijött és kísértem és meg kérdezte miért követem....oda értünk mondta hogy ez szenvedés volt mert már rég akarta mondani csak nem merte...a tesója is jött csak kiküldték szakköröl és beszélgetem vele addig és kijött a lány érte hogy bejöhet és elkezdtünk megint beszélgetni és meg simogattam az arcát és a kezét és ő át ölelt megcsókolt és mondta hogy szeret de amikor vége lett kijött és megfogta a kezem és mentünk mert kísértem haza elengedte a kezem és azt mondta megint hogy nem szeret csak barátként megint oda értünk ahhoz a helyhez ahol összejöttünk és leültem és ő fölém hajolt és megcsókolt de még mindig nem változott a helyzet :S most elvileg "járunk" pénteken látom legközelebb és akkor megmondja hogy mit érez szerintetek mit érez irántam?
2011. febr. 6. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Hagyd ott, már legfeljebb megszokásból vagytok együtt...
2011. febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de én szerettem :S
2011. febr. 6. 09:00
 3/4 anonim ***** válasza:

a hülye p!csa már bocs, elvágta volna magát előttem...

sajnálom, hogy így alakult szerintem most lépj le míg jobban bele nem tapos az oldaladba. gondolom ilyen 16körüli a csaj

2011. febr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

elég bizonytalan a csaj

otthagyod nem foglalkozol vele és idővel ha tényleg szeret akkor meg fog keresni


jah arra én is kiváncsi lennék mennyi idősek vagytok .

2011. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!