Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért istenititek a duci lányokat, amikor a vékonyabbakkal jártok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 19:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
17%
Kedves 9-es! Igencsak árad a soraidból a frusztráció. Azért ne vegyél mérget rá, hogy ilyen 'mélységgel' és testsúllyal feltétlenül te vagy minden pasi álma. De ha neked úgy könnyebb, hogy bemagyarázod magadnak...:))
2013. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A frusztráció?!hát nem tudom...tudtommal nem csalódtam semmiben,bár lehet ez a szó túl nehézkes neked.Előzőnek üzenem,miután leírtam a kis memoáromat,rájöttem,húúú mi is van abban a helyzetben,ha a válaszadó fiú volt....mindegy így jött ki.:-)

Köszönöm a nyelvtani kisegítést,egész életemben így írtam,és most rájöttem miért is érdemes ide feljárni,újakat is tanulhatok,bár nyelvtanból elég jó voltam mindig,de ezek szerint még sem eléggé jó.

Tisztelt....a képeidből én a hármas vagyok,szóval biztosan nem én vagyok álmaid nője,bár nekem az övénél kicsit nagyobb a hátsóm,sosem szégyelltem,és továbbra sem fogom.A leírásodból,amit úgy értelmeztem kicsit,az én írásomnak szántad válaszul:tudod nem szeretem amikor minket,nem xs-s modelleket igénytelennek tartanak olyan emberek,akiknek esetleg isten adta adottságuk,hogy mindig tökéletes az alakjuk.Lovagolok 8 éves korom óta,szóval kis matek... több mint 21 éve.Az egyik legjobb izommozgató,és testformáló sport,mert a lovaglás is mint az úszás az összes izmot megmozgatja.De fogyásra nem alkalmas,nem mintha valaha is próbálkoztam volna vele,viszont nagyon jó tartást ad az illetőnek aki ezt a sportot választja.De nekem is csak hobbi,amit imádok,nem hiába ez a szakmám,és a lovak megtanítottak sok mindenre.Te igénytelennek tartasz engem,mert van rajtam pár kiló plusz,én viszont élvezem,a páromról nem is beszélve.Én viszont lenézlek téged mert,ok nélkül teszel jelzőket olyan emberekre,akikről fogalmad sincs,és az a baj,hogy ezt ráadásul nem egy embernek teszed,hanem többes számban mondod.Sosem voltam vékony,és szerintem sosem lehetnék,max ha éheznem kellene,mivel már a testfelépítésem is olyan,hogy vastagabb a combom,és kerekebb a fenekem az átlagosnál.Ha fogynék is,szerintem előbb a mellemről fogynék és nem az alsó felemről.Ennyi.Nem értem miért kell,ótvar megjegyzéseket tenni,a másik oldalra,hogy igénytelen...és igen jöhetnek a kis mosolyaid továbbra is,hogy ez engem zavar...igen zavar,mert azt hittem egy felnőttel beszélgetek de rájöttem,hogy kis nyalóka gyerek vagy....

2013. márc. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tisztelt utolsó...én nem mondtam és nem is állítottam,hogy minden pasi álma vagyok,nem is akarok azzá válni,nekem elég hogy az én pasim álma vagyok és kész,ez engem bőven kielégít.Milyen mélységről is beszélünk?!És a túlsúlyomról?!6-7 kiló már túlsúlynak számít?!Azt a mindenit,hát akkor most nekiállok barna kenyeret enni,kukorica párlattal öblítve....a mai generáció,imádom!
2013. márc. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!