Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért istenititek a duci lányokat, amikor a vékonyabbakkal jártok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Én egyiket se istenítem.Olyannal járok csak,aki nem gurul és nem is zörögnek a csontjai mint a samunak a szertárban régen az iskolában.

De mondjuk sokan szeretik az épp kérdező ember seggét nyalni,azért írnak sokan hülyeségeket.

2013. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát jó, értem én. de akkor miért ömlik minden második pasival, hogy "óóhh, van rajta mit fogni" és utána összejö egy karcsú lánnyal.
2013. márc. 28. 20:04
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az hogy van rajta egy kis felesleg, de azért ne legyen annyira elhízva. Nekem sose volt csont vékony barátnőm..:D
2013. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ASOT ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz mások véleményével, olyan lánnyal legyél együtt akivel te akarsz.
2013. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
amúgy igen... én is ezt látom: itt mindenki írja, hogy ó meg á, az életben nem mindenki csak a csontsoványokkal akar járni
2013. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A van mit rajta fogni,ás az elhízott között azért van némi különbség.Szerintem ahogyan épp a sors hozza,az ember úgy talál magának párt,de azért van egy tök átlagos elvárás is:ne legyen hájas a csaj,és ne is látsszanak ki a bordái.
2013. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én rájöttem hogy az átlagos is tetszik meg a duci is,de a vékony nem :P

f19

2013. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én nem istenítem, szerintem igénytelen!

Én is vékony vagyok, teszek érte! :)

2013. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Tisztelt utolsó,szerinted igénytelenek a duci lányok?!?!

Én A 156 cm-re 61 kg vagyok.Nagyon sok pasi megbámul,mert vannak melleim,és igazán kerek popsim van.Pedig rajtam még nincs is olyan sok pluszkiló.Én ezért nem dolgoztam,ezt adta a jóisten,és tudod tisztelt utolsó,én a barátommal esténként leülök,és jóízűen befaljuk a pörköltet amit főztem,te viszont csak csurgathatod a nyálad.És ezért nyíltan vállalom hogy igénytelen vagyok,mert nem abból áll egy napom,hogy számolgatom a kalóriákat,és megtanulom 2 mm-esre vágni a kenyeret,meg konditerembe járok,mert úristen a zsír meg a ph-értékemet is mérő mérlegen kiszámoltam,hogy 10 deka felszaladt rám,mert lenyeltem a barátom spermáját.Nah ne viccelj már!Belőlem sugárzik,hogy még így DUCIN ahogy te mondod,mert sajna az vagyok mert rám csak az M-es vagy az L-es ruhák jönnek rám,is folyton jókedvű és hangulatteremtő ember vagyok.És tudod van egy két barátnőm akik az XS-es kategóriát képviselik,és amikor elmegyünk bulizni,nem egyszer megemlítik,hogy szívesebben lennének az én testemben,mert bizony a férfiaknak rajtam megakad a szemük,tudjuk te erre azt mondod,mert a dagadtat nem nehéz észrevenni.Viszont merem álítani,te a kis vékony"én teszek érte"testeddel,kirittyentenéd magad,és énis a kis "duci"testemmel,és bemennék egy akármilyen helyre,többet bámulnának a pasik engem mint téged,és nem drágám nem azért mert duci vagyok,hanem mert szexisebb mint a te zörgő csontjaid.És tudod nem szoktam fikázni a vékony nőket,mert nekem is van olyan barátnőm aki reggeltől estig zabál,de nem tud hízni pedig szeretne,és másrészről meg nincs gondom a vékony nőkkel,van aki ilyen van aki olyan.De téged bizony szájba tudnálak rúgni,lelkiismeret nélkül,mert a kijelentésed alapján egy tipikus pláza cica vagy,aki semmi másra nem használható csak mutogatásra,mert az eszedet a divatruháidban hordod.Mivel sajnos nem vagy annyira érdekes,ezért muszály kondiznod,meg csini rucikba bújnod,hogy észrevegyenek,mert a sok divat cica mellett sajnos te sem tűnsz fel.De én és a társaim akiknek van melle,és feneke,azok bizony feltűnnek,és még gondolkodni is tudnak.De hát neked ilyen extrákra nincs szükséged,mert a kalóriaszámlálás,és a havi kondibérlet kiszámolása mellett nincs szükség más agyi tevékenységre,és persze ezt a férfiak sem várják el tőled babám!Cupp!


Egy "igénytelen"...

2013. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én véleményem ez, ne borulj ki ilyenen! :)

Nekem igénytelen... lehet hülye vagyok, de ez van! :)

Meg talán a duci szót is máshogy értelmezzük...

Itt egy kép egy másik kérdésből...

[link]

Szerintem az 1. vékony, a 2. normál, a 3. duci/telt (talán kicsit már több is), a 4. izmos

Ja, és fiú vagyok! :D

Kondit nem szeretem, csak rendszeresen sportolok... haverokkal foci, röpi, túrázás, akármi, vagy ha más nincs, akkor otthon torna vagy futás(ha az idő engedné már...). És nehogy azt hidd, hogy ezt kényszerből csinálom... én ezt élvezem, nekem ez szórakozás! :) Kalóriákat nem számolom, ez már tényleg beteges... Nem vagyok full szálkás, van rajtam is egy kis zsír, de a ducitól messze vagyok(vagy fiúknál mit mondanak erre? mackós?). És a pöri-nokedlit igenis bevágom, mint a huzat! :D

(MuszáJ! Pontos elly!!)


Ha így vagy boldog, akkor örülök neki, maradj is az! :)

Nekem lehet, hogy nem tetszenél, de ez most ne zavarjon már... :)

2013. márc. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!