Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért rosszabb az ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rosszabb az ha valaki azért nem jön össze a másikkal, mert nincs diplomája, mint az a valaki, aki nem tudna összejönne egy duci lánnyal?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy a diploma ne legyen akadálya egy kapcsolatnak, és ciki, elítélendő dolog, ha valaki azért nem jön össze valakivel, mert nincs diplomája, de ugyanakkor azt jobban elfogadjuk, ha valaki azért nem jön össze egy lánnyal, mert duci pl.

Amikor szerintem ugyanolyan valaki nem vonzódik egy ducihoz, valaki meg nem vonzódik egy diploma nélküli nőhöz


2013. márc. 3. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy kis fogalom zavar van a dologban.

Ha egy lány duci, és egy fiúnak nem jön be a a kövérkés , bocsi zsíros test, mert esetleg undorodik tőle, az egy dolog.

Akkor most képzeld el, hogy egy fiú elég tahó és műveletlen . Ez a fiú miről fog beszélgetni a diplomás lánnyal, és hogyan vigye a diplomás baráti társaságba a fiút? Lehet, hogy csinos és karcsú, de nincsenek egyenlő szellemi színvonalon. Az esetek többségében csak átmenetileg tart az ilyen kapcsolat. És még képzeld hozzá , ha a diplomás még duci is.

Na jó, egy kicsit ki van sarkítva, de a lényeg érthető belőle. Lehet példákat hozni felháborodva, hogy de igen is összejöhet egy ilyen kapcsolat, de akkor sem általános, és az emberi természet ellen való dolog.

A műveltségbeli különbség szétveti ezt a kapcsolatot.

2013. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert a diploma nem befolyásolja sem a külső megjelenést - ami valljuk be, igen, fontos egy párkapcsolatban -, és attól ő még nem lesz sem jobb, sem rosszabb személyiség, hogy diplomája van.

Utóbbi a kövérségről is elmondható, azonban az előbbi már nem.

Az egyik egy önmagában sokmindent meghatározó tulajdonság - végső soron a kinézete dől el rajta -, a másik meg egy önmagában semmit meg nem határozó dolog. Persze, mondhatnánk, hogy a diplomás okosabb. Csak ugye nem minden esetben. Láttam én már olyan tahó diplomás embert, ráadásul nem ritkán attól, hogy diplomájuk van, híján vannak az alapműveltségnek. (Rá lehet keresni youtube-on: egyetemistateszt, és lehet ámulni.)

De még ha egyértelműen okosabb is lenne az, akinek diplomája van, a személyiségéről ez semmit nem mond el. Attól, hogy valaki mesteri szinten vágja az abstrakt algebrát meg a többváltozós függvények analízisét, attól még ő nem lesz sem hűséges, sem jófej, sem szórakoztató, sem családcentrikus, sem szerethető. De még szép sem.


De gondolom, szerinted az is helyénvaló, ha valaki mondjuk település alapján szelektál. Mert ugye tudjuk, hogy a pestiek mind bunkók, a falusiak meg igénytelenek. Ez ugyanolyan, mint diploma alapján válogatni.

2013. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

duci nő férfi ízlés kérdése...azzal nem tudsz mit csinálni ha valaki nem izgul arra akkor fölösleges erőltetni...nem működik a dolog,nem te döntöd el,hogy tetszik-e vagy sem..és nem tudod magadra erőszakolni a dolgot.

ellenben ez a diploma kérdés egyéni döntés,ez az emberen múlik..ugyanúgy lehetnek diplomás nők parasztok,és hülyék,mint azok akinek nincs,mégis értelmesek..

ráadásul te ránézésre meg tudod állapítani,h kinek van vagy nincs?mert azt írod nem vonzódsz a diploma nélküliekhez:D

2013. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mert én nem külső alapján vonzódok a másikhoz hanem csak kizárólag belső okosság tanultság alapján

Tehát lehet bármilyen ronda én akkor is izgulok rá ha van papírja

2013. márc. 3. 16:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon leegyszerűsítve a szerelem két tényezőtől függ: külső és belső. (Az persze egyénenként eltérő, hogy melyik mennyire számít.)

A testalkat (jelen esetben kövérség) a két fentebb említett tényezőből az egyiket egyértelműen befolyásolja.

A diploma megléte vagy hiánya egyértelműen egyik tényezőt sem határozza meg.

Hát ezért.

2013. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

érdekes..akkor mi alapján mész oda egy számodra idegen lányhoz?mert valahogy ismerkedni kell...

és mivel nem beszéltél vele nem tudhatod hogy van vagy nincs diplomája..

csak nem a külső adottságai alapján?

2013. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit mondasz, az részben érthető, abban semmi rossz vagy elítélendő nincs, ha te a belső alapján választasz. Viszont a diploma az nem jelent semmit. Főleg manapság, amikor ha pénzed van, simán szerezhetsz legrosszabb esetben egy bölcsész vagy testnevelés szakos diplomát. Szóval igazán a diploma egy külsőség. Nem az alapján ítéled meg az adott személyt, hogy mennyire okos, hanem egy darab papír alapján. (Szerintem ha annyira okosnak tartod magad, ezt simán meg kellene, hogy értsd.)
2013. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6: szerintem az elittárs.hu-n keresgél :D
2013. márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik se rossz. Mindenki az alapján szelektál, ami alapján akar.

Különben ezek közül egyik sem adottság, mindkettő megváltoztatható.

2013. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!