Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik rosszabb? Ha olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik rosszabb? Ha olyannal csalnak meg akit magadnál kevesebbre, vagy akit többre tartasz?

Figyelt kérdés
Vagy nektek mindegy?
2013. febr. 27. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem már nem számítana hogy kivel. Maga a megcsalás az amit nem tudok elviselni.
2013. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne csaljanak meg senkivel! Pont.
2013. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én nem nem szoktam embereket rangsorolni... de van akit többre tartok magamtól.. sokkal..

egyébként a megcsalás az megcsalás

2013. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mindkettő ugyanolyan rosszul esne, de ha választani kéne akkor akit többre tartottam
2013. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mind a kettő egyformán sz.r.

De .. ott is gond lenne, ha magamnál valakit többre tartanék.

Nem nagyképűség, de mindenki másban jó, tehát ilyet nem lehet kijelenteni.

2013. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok vele, hogy rosszabbul esne olyannal akit magamnál többre tartok. Fura, azt gondoltam volna, hogy akit az ember kevesebbnek gondol, annál esik rosszabbul, hiszen "ezek szerint még ennyit sem érek". De úgy látom másoknál is ez a helyzet.
2013. febr. 27. 16:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Akit magamnál kevesebbre tartok
2013. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem kell az álszentkedés "én nem tartom magamat többre senkinél". Dehogynem! Akkor egyszerűbben fogalmazok.


Melyik esik szarabbul? Ha megcsal egy buta, ronda, szerencsétlennel, vagy ha egy sikeres, okos, szép valakivel?

2013. febr. 27. 16:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem az első esne szarabbul.
2013. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha az ember bizonytalan magában, akkor egyértelműen a második rosszabb. Ebben az esetben arról van szó, hogy a párod helyében te is őt választottad volna, ez pedig mocskos megsemmisítő érzés, elvégre megerősítenek abban a hitedben, hogy van, akinél kevesebbet érsz és, hogy bizony a párodnak nem voltál elég jó. Ha nálad - szerintem - kevesebbet érő emberről van szó, akkor éppen arról kapsz bizonyságot, hogy a partnered nálad kevesebbel is beéri, sőt, akár te voltál a legjobb, ami tőle telt.


Ha nem vagy bizonytalan önmagadban, és nem gondolod ezt az egészet versenynek, akkor inkább fordított a szituáció. Ekkor nem okoz számodra törést, hogy vannak nálad bizonyos téren jobb emberek, és könnyebben megérted, miért csaltak meg. Ha egy nálad kevesebbet érő emberrel teszi, akkor azért elgondolkodsz, hogy ha te ezzel a kreténnel voltál eddig, akkor téged milyen szempontok alapján választott.

2013. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!