Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az általában, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az általában, hogy a párok jó nőkből és helyes pasikból állnak?

Figyelt kérdés
Utcán, bulin, ismerőseim között is, inkább azt látom, hogy a párkapcsolati felek helyesek, igen vannak csúnya párok, de elég ritkán. Ez azért van mert alig van csúnya ember, vagy azért mert inkább a szép emberek létesítenek párkapcsolatot
2013. márc. 28. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ,kinek mit jelent a szépség.Talán a Te szemedben xy pár helyes és szép,mások szemében meg ronda és össze nem illő.Ez abszolút szubjektív dolog.
2013. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert az emberek általában metalálják a párjukat előbb utóbb!
2013. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Baromsag..epo ugyanolyan sok csuny fel vagy csunya par van.
2013. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, hanem mert a hasonlók vonzzák egymást. Egy jó csajban megvan az igény hogy a barátja valahogy kinézzen, még egy jó pasi szintén megteheti hogy jó csajjal járjon. Nekem se voltak soha csúnya barátnőim. Minek, ha megkaphatom a jókat? A csajok is hasonlóan vannak ezzel. Most lehet jönni a maszlaggal hogy nem a külső a fontos hanem a belső. De az igazság hogy a szép emberek is ugyan olyan normálisak, kedvesen, intelligensek mint a csúnyák. Csak ők még jól is néznek ki. Az életben én sem vagyok ekkora tahó, de itt név nélkül jólesik leírni a sok állandóan a külseje siránkozó baleknak.
2013. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most a kérdező tök ugyanazt vázolja fel, amiért engem a múltkor le lúzereztek, le nyafogósoztak... Amúgy szerintem is így van ahogy a kérdező írja, nem értem, engem ugyanezért miért hurrogtak, meg pontoztak le itt pár napja...
2013. márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A hasonlóak tényleg vonzzák egymást. Szerintem egy szép nő/férfi csak akkor fog összejönni egy csúnyább emberrel, ha az gazdag vagy a szép fél önbizalom hiányos... Amúgy lehet, hogy csak a kapcsolatokban megszépülnek az emberek a boldogságtól :)
2013. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"De az igazság hogy a szép emberek is ugyan olyan normálisak, kedvesen, intelligensek mint a csúnyák"


Ezt cáfolom, sok jó tulajdonság nem fér meg egy emberbe.

Igenis a környezeti hatások befolyásolják a belsőt. Tehát ha jó a pasi jó a nő stb, akkor a sok pozitív visszajelzésektől, nőni fog az önbizalma és abból könnyen lesz egy túlzott önbizalom, aminek a mellékhatása, hogy egója nő stb. és ezek más érzelmi tulajdonságok kárára fog menni pl kedvesség. Ez ahhoz hasonló, mint azok az emberek, akik szegényből gazdaságok lettek valami miatt és a sok pénz kapzsivá tette őket.

Épp ennek ellenkezője, ha valaki ronda, akkor itt fog sírni önbizalomhiánya miatt, azért mert a személyiségfejlődésére így hatott a rossz külső.

Szóval kedves 4-es ajánlom egy kis utánanézést arra vonatkozóan hogy a személyégfejlődést milyen tényezők folyásóljak be.

NEM ÁLTALÁNOSÍTOK mert nyilván van kivétel, én is ismerem nem egy kettő olyan ember akit te mondták mert nem vagyunk egyformák, de átlagban igenis befolyásolja a személyiségfejlődést a rossz vagy jó külső.


Én nekem eddig 3 csúnya és 2 jó nő barátnőm volt és sokkal nagyobb szeretet, odafigyelést kaptam a csúnyáktól, persze ez lehet amiatt is hogy tudják, hogy a mai felszínes világunkban egy rossz külsejű lány vagy fiú nehezebben talál párt és azért viselkedik így hogy megtartson

2013. márc. 28. 14:24
 8/10 anonim ***** válasza:

"Igenis a környezeti hatások befolyásolják a belsőt. Tehát ha jó a pasi jó a nő stb, akkor a sok pozitív visszajelzésektől, nőni fog az önbizalma és abból könnyen lesz egy túlzott önbizalom, aminek a mellékhatása, hogy egója nő stb. és ezek más érzelmi tulajdonságok kárára fog menni pl kedvesség"


És te ezt csúnyaként honnan tudod? :)


Nem kötekedni akarok de amit leírtál baromság, még ha pszichológiai tételnek van is megfogalmazva. Ahogy írtam mindig szép barátnőim voltak, a csaj haverjaim is szépek. Mindegyikük normális, kedves, okos, szerény lány. Viszont sokszor meg pont azt tapasztalom hogy az utcán a csúnyább csajok szólnak be nekik. Persze ez csak tapasztalat, mindkét típusnál vannak ilyenek, meg vannak olyanok. Viszont azt nem szeretem amikor az emberek általánosítanak, és a jó kinézetű embereket ösztönösen romlottnak, butának, bunkónak tartják. Mindez pusztán irigységből táplálkozik. Mert jólesik azt hinni hogy ha valaki valamiben jobb nálunk, az másban rosszabb. Hasonlóan pl a amikor a nagymellű lányokat azzal cikizik hogy úgyis lógni fog, nem kéne, közben meg irigy mint állat. Vagy a nagy farkúaknak hogy úgyse áll fel, minek akkora... Ez csak emberi kicsinyesség.

2013. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as legjobb példa erre tesóm

Nem volt egy szépség középsulis korába csúfolták stb, szerény aranyos lány volt. Mostanra nagyon jó nő lett belőle, mivel alap tulajdonsága olyan hogy aranyos kedves azért ez megmaradt benne, de igenis a sok pozitív visszajelzésektől megváltozott "egosodik" Igenis erős lett az önbizalma, hiába olyan volt amilyen. Olyan megjegyzéseket tesz "csini vagyok", "ez a pasi úgyse fog ilyen jó nőt találni",stb stb. Igenis mai felszínese világunkban a külső hatalom, és ha ezt észreveszi egy jó külsejű ember, akkor könnyen megváltozhat a személyisége.


De mondom NEM ÁLTALÁNOSÍTOK azért van pár kivétel, de nem sok.

2013. márc. 28. 14:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Szomorú, de a 4-esnek igaza van. Az előnyös külsejű emberekben természetes az igény, hogy a párjuk is előnyös külsejű legyen. Nem tudtam volna soha olyan pasival lenni, akire nem jó egyszerűen ránézni, csúnya a feje pl. Mindig jó pasijaim voltak, objektíven is. És nem azért, mert egy felszínes p*csa vagyok, hanem mert ő bennük fogott meg valami. A belső nekem ugyanilyen fontos, ezt leszögezem. Akármilyen jó faszi is lehet az illető, ha buta, bunkó vagy nincs közös kapcsolódási pont, közös érdeklődés, akkor esélytelen.
2013. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!