Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora bűn ez?

Figyelt kérdés
Most mondtam el páromnak, hogy volt egy egy éjszakás kalandom mikor őt még nem is ismertem. Totál kiakadt, h ő ezt nem gondolta volna rólam.. és most kb. úgy néz rám, mint egy véres rongyra.
2013. márc. 27. 21:28
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
0%

jogosan akadt ki, hiszen ha egyszer megtetted, legközelebb is megfogod tenni

nem voltál vele őszinte és ez a legnagyobb bűn

2013. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 Shai-Hulud ***** válasza:

Kérdezz rá te is, hogy vajon NEKI volt-e hasonló kalandja, mielőtt megismerkedtetek?

Arra inkább ne, hogy azóta volt-e... :-)

2013. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Miért ne lettem volna vele őszinte? Rákérdezett, elmondtam. Ha nem kérdez rá, megtartom magamnak mert miért ne? Amúgy meg akkor senkim nem volt szóval...
2013. márc. 27. 21:37
 14/40 anonim ***** válasza:

mért tenné meg most?

akkor senkije se volt ha jól értettem.......

2013. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
akkor meg nem értem mi végett a hisztije????
2013. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 LeftBehind ***** válasza:
90%
11. Egyedülállóként volt egy jó estéje és amint a csávó rákérdezett,megmondta neki az igazat.....ha ez bűnnek számít,akkor ez az egész bolygó megy a pokolba úgy ahogy van.
2013. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
48%
a párod egy álszent barom. legalábbis szerintem.
2013. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
11%
Jó de nézzük meg jobban. Egy értelmes csaj szerintem nem megy bele egy éjszakás kalandokba.Onnantól fogva az a csaj egy könnyen kapható préda, és ennek lesz híre. Egyetértek a barátoddal. Ha te ilyen beállítottságú vagy máskor is megfogod tenni.
2013. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

ez baromság

nem mindegy az ember csinált ilyet, az akkor volt, nem is volt senkid, hagyjad majd feldolgozza

ez nem elítélendő, ez nem megcsalás, szóval az ember kapcsolatban van, akkor nem tesz ilyet, de ez nem elítélendő N

2013. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

16#

Bocsi félreolvastam, azt hittem hogy akkor tette meg "amikor őt megismertem"

hosszú volt a mai nap:S

2013. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!